Zbiórka Zbieramy na siatki maskujace - zdjęcie główne

Zbieramy na siatki maskujace

10 551 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 136 osób
Sitky Warszawa - awatar

Sitky Warszawa

Organizator zbiórki

Będzie  dzień i usłyszymy słowo: „Zwycięstwo”.A dziś obrońcy Ukrainy potrzebują naszej pomocy, aby przybliżyć ten dzień.

Robimy siatki ochronne dla obrońców Naszych i Waszych już prawie rok. Tworzymy ich z miłością i wiarą, że uratują komuś życie. Wydarzenia na froncie rozwijają się bardzo szybko. Zamówień jest coraz więcej. Dlatego  otwarcie kolejnego centrum tkactwa siatek stało się koniecznością. Ale bez Was, bez Waszego udziału i wsparcia nie damy sobie rady.


Potrzebujemy:

- Materiały podstawowe: siatka, lina, farba do tkanin, sama tkanina (bawełna)

A na zakup tego potrzebne są środki.

Aktualizacje


 • Sitky Warszawa - awatar

  Sitky Warszawa

  09.06.2023
  09.06.2023

  Będzie dzień i usłyszymy słowo: „Zwycięstwo”.
  A dziś obrońcy Ukrainy potrzebują naszej pomocy, aby przybliżyć ten dzień.
  Robimy siatki ochrony dla Ukrainy już prawie rok. Tworzymy ich z miłością i wiarą, że uratują komuś życie. Wydarzenia na froncie rozwijają się bardzo szybko. Zamienia jest coraz więcej. Dlatego otwarcie kolejnego centrum tkactwa siatek stało się koniecznością. Ale bez Was, bez Waszego udziału nie damy sobie rady.

  Potrzebujemy:
  - Materiały na bazę: siatka, lina, farba do tkanin, sama tkanina (najlepiej pościel).
  A na zakup tego potrzebne są środki.

Komentarze


 • TikTok - awatar

  TikTok

  11.10.2023
  11.10.2023

  Засталося трошачкі...

 • TikTok - awatar

  TikTok

  11.10.2023
  11.10.2023

  Дякую за те, що ви робите

 • Красуньці на сітки - awatar

  Красуньці на сітки

  10.10.2023
  10.10.2023

  Слава Україні!

 • TikTok - awatar

  TikTok

  10.10.2023
  10.10.2023

  Додам свою копієчку в спільну справу!

 • Milan - awatar

  Milan

  26.06.2023
  26.06.2023

  Onward to victory!

10 551 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 136 osób
Sitky Warszawa - awatar

Sitky Warszawa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 136

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Аляксандр Дубiк - awatar
Аляксандр Дубiк
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zhanna - awatar
Zhanna
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sylwia Kwasiborska - awatar
Sylwia Kwasiborska
20
Светлана - awatar
Светлана
20
Lushch Mariia - awatar
Lushch Mariia
50
Zoryana Dovhanyk - awatar
Zoryana Dovhanyk
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij