Zbiórka Zbiórka dla pogorzelców z Flaszy - zdjęcie główne

Zbiórka dla pogorzelców z Flaszy

35 910 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 488 osób
Zbiórka zakończona
 
Marlena Moździńska - awatar

Marlena Moździńska

Organizator zbiórki

1 grudnia na Flaszy w Klimkówce wydarzyła się tragedia. Naszym Sąsiadom spłonęły budynki gospodarcze i poddasze domu mieszkalnego. Góra nadaje się do rozbiórki a całość domu do generalnego remontu. Właściciele domu dopiero co skończyli remont poddasza gdyż ostatnio powiększyła im się rodzina i dach nad głową straciło małżeństwo z 2-miesięcznym dzieckiem.

Obecnie Sąsiadom nic nie jest tak potrzebne jak wsparcie finansowe i zapewne rzeczowe. Zbiórka pieniędzy zapewne pozwoli im stanąć po woli na nogi i rozpocząć prace remontowe aby odbudować dom i wrócić do względnej normalności. 

Serdecznie prosimy o wsparcie. Każda złotówka ma znaczenie. 

Komentarze


 • Arkadiusz Dąbrowski - awatar

  Arkadiusz Dąbrowski

  23.01.21
  23.01.21

  To dzięki Naszej Polanie dowiedziałem się o zbiórce. Wszystkiego dobrego dla rodziny, która doświadczyła pożaru oraz dla organizatorki zbiórki :o)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.12.20
  19.12.20

  Niech sie wam darzy z pomoca Boza!!!

 • Paulina Lisowicz - awatar

  Paulina Lisowicz

  04.12.20
  04.12.20

  Dużo sił dla całej rodziny 🙂

 • Monika - awatar

  Monika

  03.12.20
  03.12.20

  Przesyłam moc uścisków!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.12.20
  02.12.20

  Powodzenia!

35 910 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 488 osób
Zbiórka zakończona
 
Marlena Moździńska - awatar

Marlena Moździńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 488

Stanisława Ryba - awatar
Stanisława Ryba
20
Arkadiusz Dąbrowski - awatar
Arkadiusz Dąbrowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
radek_widzew - awatar
radek_widzew
100
Andrzej i Dorota Król - awatar
Andrzej i Dorota Król
200
Iwona Bajsa-Płaskoń - awatar
Iwona Bajsa-Płaskoń
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agnieszka - awatar
Agnieszka
200
Janek - awatar
Janek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij