Zbiórka Dechra <3 - Wołanie o pomoc. - zdjęcie główne

Dechra <3 - Wołanie o pomoc.

731 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Joanna Dworakowska - awatar

Joanna Dworakowska

Organizator zbiórki

Maleńka, delikatnej urody koteczka została znaleziona wczoraj na stacji benzynowej na trasie Józefów-Rzeszów. Biegała między samochodami, łasząc się do ludzi i płaczliwie prosząc o pomoc. Pracownicy stacji twierdzili, ze została podrzucona. Rzeczywiście wygląda na to, że miała kiedyś swój własny domek, ponieważ pięknie korzysta z kuwety i jest ogromnym miziakiem. Mimo przykrych doświadczeń wciąż kocha ludzi i mruczy za każdym razem gdy otwiera się klatkę! Dzięki wspaniałym osobom o wielkich sercach, które zatrzymały się wczoraj na tej akurat stacji, koteczka została niezwłocznie przewieziona do weterynarza. Z pierwszych oględzin wynika, że kicia ma okropną grzybicę i pozostałości po kocim katarze. Na dodatek jest niekastrowana, wychudzona i bardzo głodna. Obecnie przebywa w lecznicy, gdzie będzie miała wykonane testy na choroby zakażne, podstawowe badania i zostanie wdrożone leczenie. Gdy stan zdrowia na to pozwoli zostanie wykastrowana. Wszystkie zabiegi znosi bardzo dzielnie. Potrzebujemy pieniędzy na leczenie (testy, leki na grzybicę i koci katar) oraz na odżywczą, zdrową karmę żeby malutka szybko wróciła do zdrowia!

Aktualizacje


 • Joanna Dworakowska - awatar

  Joanna Dworakowska

  02.04.2019
  02.04.2019

  Fiv i Felv ujemne 🙂

  Zdjęcie aktualizacji 29 050

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.04.2019
  02.04.2019

  Trzymam kciuki za maleńką kruszynkę. Zdrowiej.

 • Zofia Krzemieniecka - awatar

  Zofia Krzemieniecka

  01.04.2019
  01.04.2019

  Jesteś w dobrych rękach maleńka. Będzie dobrze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.04.2019
  01.04.2019

  Zdrówka kotku

731 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Joanna Dworakowska - awatar

Joanna Dworakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina - awatar
Karolina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika - awatar
Dominika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jolanta Łagowska - awatar
Jolanta Łagowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij