Zbiórka Kamilek w walce z Zespołem MCAP - zdjęcie główne

Kamilek w walce z Zespołem MCAP

13 790 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób
Tomasz Zbirochowicz - awatar

Tomasz Zbirochowicz

Organizator zbiórki

Ten cudny jegomość ze zdjęcia to Kamil Jaźwiński. Kamilek jest wspaniałym uśmiechniętym sześciolatkiem, prywatnie naszym sąsiadem. Niestety choruje na bardzo rzadko spotykaną chorobę genetyczną - Zespół MCAP. Rodzice Kamila bardzo dbają, aby miał jak najlepszą opiekę medyczną i rehabilitację - która niestety jest bardzo kosztowna. 

Dlatego jako sąsiedzi, za zgodą rodziców Kamilka zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc. Państwo Jaźwińscy pokrywali do tej pory większość wydatków z własnej kieszeni. Tomek, ojciec Kamila jest zawodowym żołnierzem. Swego czasu wyjechał nawet na misję pokojową do Libanu, aby tylko zapewnić dziecku godziwe warunki do poprawy zdrowia. 

Dzięki determinacji mamy Sandry i taty Tomka, Kamil stanął na nogi i zaczął chodzić !!! Choć nie dawano na to większych szans.

Teraz jest potrzeba, żeby tą pracę pociągnąć dalej - stąd ukłon w Państwa stronę. Potrzeby są bowiem kolosalne, jednak skoro ciężka praca Kamila przynosi wymierne efekty, zwyczajnie żal przejść obok tego chłopca z obojętnością. 

Za każde, nawet najmniejsze wsparcie serdecznie dziękujemy !!!

Po zakończeniu zbiórki, cała zebrana kwota zostanie wpłacona na subkonto Kamila w Fundacji Słoneczko - której jest podopiecznym. Tak, aby była pewność na co zgromadzone środki zostaną spożytkowane. 

Pamiętajmy, okazane dobro zawsze wraca ze zdwojoną siłą !!!

Już 5 sierpnia bieżącego roku w rodzinnej miejscowości Kamila - w Chociwlu, w powiecie stargardzkim organizowany będzie piknik charytatywny pod hasłem:

 "Pomagamy Kamilowi w walce z Zespołem MCAP". 

Pod tą samą nazwą prowadzony jest również profil na platformie Facebook, serdecznie zachęcamy do polubienia naszej strony. 

Komentarze


 • Irena S - awatar

  Irena S

  17.08.2023
  17.08.2023

  Dla wojownika ❤️

 • MA DA - awatar

  MA DA

  09.08.2023
  09.08.2023

  Dużo Zdrowia

 • Zielona - awatar

  Zielona

  24.07.2023
  24.07.2023

  Powodzenia

13 790 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób
Tomasz Zbirochowicz - awatar

Tomasz Zbirochowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 139

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra P. - awatar
Aleksandra P.
30
Ala strycharczyk - awatar
Ala strycharczyk
30
Irena S - awatar
Irena S
220
Ewa Mikanik - awatar
Ewa Mikanik
120
Kamila Grzejdak - awatar
Kamila Grzejdak
30
Kasia Siewierska - awatar
Kasia Siewierska
300
Paulina - awatar
Paulina
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij