Zbiórka Dla Bezcennych zwierząt !!! - miniaturka zdjęcia

Dla Bezcennych zwierząt !!!

Zbiórka Dla Bezcennych zwierząt !!! - zdjęcie główne

Dla Bezcennych zwierząt !!!

141 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Monika Waw - awatar

Monika Waw

Organizator zbiórki

Witam.

Zbiórka ,jak sama nazwa wskazuje jest dla bezcennych zwierząt ( taką nazwę nadał zwierzakom Pan Przemysław ,kierownik schroniska) a konkretnie dla zwierzaków ze schroniska w Orzechowcach k/ Jarosławia .

Jest to moja kolejna zbiórka dla tego schroniska. Poprzednią mimo dobrych chęci i radości z robienia czegoś dobrego, narobiliśmy sobie trochę kłopotów :) ponieważ zbierane było  rękodzieło od artystów rękodzielników na licytację z przeznaczeniem na potrzeby zwierzaków .

Niestety mimo naszej radości okazało się że schronisko nie może owych dzieł tak sobie sprzedać i pieniędzy przekazać na potrzeby. Trzeba było stworzyć fundację i inne dziwactwa. W końcu się jednak udało.

Teraz by oszczędzić im kłopotu postanowiłam zorganizować zbiórkę pieniędzy na konkretne potrzeby i je zakupić. Takie podarunki mogą przyjąć bez zbędnych ceregieli :) 

Po telefonie do Pana Przemysława Grządziela (na zdjęciu ) który jest jak już wspomniałam  kierownikiem owego schroniska ,wiem że na tą chwilę niezbędny jest żwirek dla kociaków i smycze oraz obroże dla psiaków by mogły chodzić na spacery.

Otrzymałam zgodę na zbiórkę i wykorzystanie wizerunku .

Bezcenne zwierzaki mają tam wspaniałą opiekę . Każde jest traktowane jak własne.  Przeogromna pomoc płynąca od ludzi dobrego serca dzięki staraniom szefostwa jest wykorzystywana do ostatniej złotówki.

Dowody tego można zobaczyć na stronie Fb schroniska " Schronisko Orzechowce" oraz na prywatnej stronie Przemysław Grządziel .

Zaglądnijcie Państwo by się przekonać że na prawdę warto Im pomagać :)

Każda złotówka się liczy.

Wszystkie pieniążki jakie zostaną zebrane ,będą wydane na najpotrzebniejszy na teraz żwirek oraz smycze i obroże. Każda złotówka zostanie tutaj udokumentowana paragonami bądź fakturami.

Ustawiłam kwotę tysiąc i wiem że damy radę :) zobaczymy ile za to uda się zakupić.

Serdecznie proszę o wsparcie w imieniu zwierzaków i dziękuję .


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jewuś - awatar

  Jewuś

  25.02.17
  25.02.17

  powodzenia ;-)

  • Monika Waw - awatar

   Monika Waw - Organizator zbiórki

   25.02.17
   25.02.17

   Dziękuję bardzo :) jest zaczątek ,teraz już z góry ....

141 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Monika Waw - awatar

Monika Waw

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Slawomir Guzowski - awatar
Slawomir Guzowski
100
karo - awatar
karo
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jewuś - awatar
Jewuś
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij