Zbiórka Dla Bezcennych zwierząt !!! - zdjęcie główne

Dla Bezcennych zwierząt !!!

141 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Monika Waw - awatar

Monika Waw

Organizator zbiórki

Witam.

Zbiórka ,jak sama nazwa wskazuje jest dla bezcennych zwierząt ( taką nazwę nadał zwierzakom Pan Przemysław ,kierownik schroniska) a konkretnie dla zwierzaków ze schroniska w Orzechowcach k/ Jarosławia .

Jest to moja kolejna zbiórka dla tego schroniska. Poprzednią mimo dobrych chęci i radości z robienia czegoś dobrego, narobiliśmy sobie trochę kłopotów :) ponieważ zbierane było  rękodzieło od artystów rękodzielników na licytację z przeznaczeniem na potrzeby zwierzaków .

Niestety mimo naszej radości okazało się że schronisko nie może owych dzieł tak sobie sprzedać i pieniędzy przekazać na potrzeby. Trzeba było stworzyć fundację i inne dziwactwa. W końcu się jednak udało.

Teraz by oszczędzić im kłopotu postanowiłam zorganizować zbiórkę pieniędzy na konkretne potrzeby i je zakupić. Takie podarunki mogą przyjąć bez zbędnych ceregieli :) 

Po telefonie do Pana Przemysława Grządziela (na zdjęciu ) który jest jak już wspomniałam  kierownikiem owego schroniska ,wiem że na tą chwilę niezbędny jest żwirek dla kociaków i smycze oraz obroże dla psiaków by mogły chodzić na spacery.

Otrzymałam zgodę na zbiórkę i wykorzystanie wizerunku .

Bezcenne zwierzaki mają tam wspaniałą opiekę . Każde jest traktowane jak własne.  Przeogromna pomoc płynąca od ludzi dobrego serca dzięki staraniom szefostwa jest wykorzystywana do ostatniej złotówki.

Dowody tego można zobaczyć na stronie Fb schroniska " Schronisko Orzechowce" oraz na prywatnej stronie Przemysław Grządziel .

Zaglądnijcie Państwo by się przekonać że na prawdę warto Im pomagać :)

Każda złotówka się liczy.

Wszystkie pieniążki jakie zostaną zebrane ,będą wydane na najpotrzebniejszy na teraz żwirek oraz smycze i obroże. Każda złotówka zostanie tutaj udokumentowana paragonami bądź fakturami.

Ustawiłam kwotę tysiąc i wiem że damy radę :) zobaczymy ile za to uda się zakupić.

Serdecznie proszę o wsparcie w imieniu zwierzaków i dziękuję .


Komentarze


 • Jewuś - awatar

  Jewuś

  25.02.2017
  25.02.2017

  powodzenia ;-)

  • Monika Waw - awatar

   Monika Waw - Organizator zbiórki

   25.02.2017
   25.02.2017

   Dziękuję bardzo :) jest zaczątek ,teraz już z góry ....

141 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Monika Waw - awatar

Monika Waw

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Slawomir Guzowski - awatar
Slawomir Guzowski
100
karo - awatar
karo
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jewuś - awatar
Jewuś
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij