Zbiórka dom po pożarze wymaga remontu - zdjęcie główne

dom po pożarze wymaga remontu

9 282 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 138 osób
Ostrowska Monika - awatar

Ostrowska Monika

Organizator zbiórki

Zbieramy pieniądze jako społeczność szkolna Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie oraz jako klasa IIa wraz ze mną wychowawca aby pomóc naszej uczennicy i jej rodzinie którą spotkała przykra tragedia akurat w czasie przedświątecznym. 10.12 w czwartek dom zajął pożar w którym wszystko zostało zniszczone i wymaga gruntownego remontu, wymiany instalacji elektrycznej, ogrzewania. Mama uczennicy sama utrzymuje rodzinie i sama też jest osobą schorowaną i ciężko jej przy wydatkach na leczenie jeszcze sfinansować remont domu. Rodzina będzie wdzięczna za każdą pomoc i każdą kwotę i zgadza się na publikowanie zbiórki. Jako organizator apeluje również o pomoc. Razem damy radę przebić proponowaną kwotę zbiórki!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.20
  14.12.20

  Powodzenia!

 • Anonimowy - awatar

  Anonimowy

  11.12.20
  11.12.20

  Życzymy powodzenia

  • Ostrowska Monika - awatar

   Ostrowska Monika - Organizator zbiórki

   12.12.20
   12.12.20

   Bardzo dziękuję. Też bardzo liczę na powodzenie zbiórki, bo ta rodzina jest w potrzebie.

9 282 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 138 osób
Ostrowska Monika - awatar

Ostrowska Monika

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 138

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karol M - awatar
Karol M
100
Julka R. - awatar
Julka R.
100
Rodzice Moniki - awatar
Rodzice Moniki
50
Nati - awatar
Nati
20
Jola Pękała - awatar
Jola Pękała
20
Ania - awatar
Ania
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij