Zbiórka Szczeniaki zamknięte w Kapliczce - zdjęcie główne

Szczeniaki zamknięte w Kapliczce

295 zł z 950 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Maluchy - akcja ratunkowa - prosimy o wsparcie finansowe i domy!!!

Otrzymaliśmy zgłoszenie - 7 około 9 tygodniowych szczeniąt porzuconych i pozostawionych na niemal pewną śmierć w ... kapliczce w lesie. Przebywają 90 km od Warszawy. Grożą im Radysy, co niestety jest jak w każdym dużym schronisku ogromnym ryzykiem śmiertelności :-(((

Zdecydowaliśmy się ruszyć, czekamy tylko na kierowcę. Potrzebujemy Waszego wsparcia aby opłacić koszty akcji: paliwo, badanie weterynaryjne, odrobaczenie i ew leczenie, karma dla szczeniąt, podkłady.

Już teraz szukamy najlepszych domów, zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety: http://otoz-warszawa.pl/ankieta-przedadopcyjna-psa/ PS. Jeszcze nie znamy płci maluchów.

295 zł z 950 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karol Kozakowski - awatar
Karol Kozakowski
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Jolanta Zagórowska - awatar
Jolanta Zagórowska
20
Monika - awatar
Monika
20
Agata Przybyła - awatar
Agata Przybyła
50
Zosia Sikorska - awatar
Zosia Sikorska
30
Paulina Gajewska-Schaefer - awatar
Paulina Gajewska-Schaefer
50
Karolina - awatar
Karolina
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij