Zbiórka Echo serca i bad. krwi kosmusiów - zdjęcie główne

Echo serca i bad. krwi kosmusiów

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Kochani !!!!

Potrzebujemy wsparcia na badania krwi i usg echo serca dla kilku naszych podopiecznych 


*Timon

Psiak ma wnętrostwo ,jedno jądra schowane jest w jamie brzusznej ,trzeba je usunąć 

*Dima

Czeka go kastracja ,jedno jądro ma twarde i powiększone ,najprawdopodobniej  to guz 

*Filip

Planujemy u niego kastrację ,ale Filip trochę kaszle ,a ponieważ to starszy psiak chcemy sprawdzić w jakim stanie jest jego serce ,bo być może ten na kaszel jest pochodzenia sercowego,trzeba  ocenić czy nie ma przeciwwskazań do operacji ,trzeba też skontrolować stan jego tarczycy,bo trafił do nas z cięzką niedoczynnością 

*Czarek  

Wymaga kontrolnych badań krwi ,bo znacznie podwyższone były parametry wątrobowe 

Trzeba też rozważyć u niego kastrację ,ale najpierw trzeba ocenić stan jego serduszka,bo piesek jest wiekowy .ma ok 16 lat

Nasze psiaki od poczatku istnienia fundacji są pod stałą opieką weterynaryjną ,diagnozujemy ,leczymy ,dbamy o ich  zdrowie 

Jest ich spora gromadka ,więc są koszty 

I aby zapewnić im godną emeryturę i życie w jak najlepszej kondycji zdrowotnej musimy mieć na to środki finansowe 

Starość nie musi być cierpieniem 

Będziemy wdzięczni za każdą ,nawet najdrobniejszą wpłate 


1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Beata Zalasek - awatar
Beata Zalasek
110
Pawel - awatar
Pawel
50
Airy - awatar
Airy
100
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Anonimowo - awatar
Anonimowo
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jakub Jakubowski - awatar
Jakub Jakubowski
20
Annais - awatar
Annais
200
Hania - awatar
Hania
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij