Zbiórka Zagłodzony Pawełek - zdjęcie główne

Zagłodzony Pawełek

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Pawełek to staruszek okrutnie skrzywdzony przez los i człowieka. Został zabrany ze schroniska przez panią Kasię i umieszczony w domku tymczasowym. 

Nie poradziłby sobie sam w schronisku, był za słaby aby inne psy mogły go zaakceptwać, słabe ogniwo...

Diagnoza weterynarza jest porażająca. Biedak jest silne niedożywiony, stan jest na tyle zaawansowany, że nawet kości czaszki są wklęśnięte. Tak opiekowali się nim poprzedni właściciele...Zdiagnozowano także bardzo silną anemię, stan zapalny, a także wykryto komórki nowotworowe. Jego stan jest bardzo niestabilny, potrzebuje pomocy i leczenia non stop. 

Konieczna będzie dalsza diagnostyka Pawełka, leczenie, wykup leków, a także specjalistyczna karma. Bardzo Was prosimy o wsparcie finansowe, bez Was nie uda nam się pomóc biedakowi!

Komentarze


 • Danuta Pajak - awatar

  Danuta Pajak

  20.09.2017
  20.09.2017

  Kochany piesku myślę ze będzie dobrze trzymam kciuki.

 • Zuzanna Ingielewicz - awatar

  Zuzanna Ingielewicz

  15.09.2017
  15.09.2017

  Kochany staruszku, trzymamy kciuki :)

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Danuta Pajak - awatar
Danuta Pajak
53
Anna Ilona - awatar
Anna Ilona
25
Żaneta Stelmaszek - awatar
Żaneta Stelmaszek
50
Agnieszka Ronowicz - awatar
Agnieszka Ronowicz
50
Agnieszka W - awatar
Agnieszka W
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Radek - awatar
Radek
2
Agnieszka Kołacz-Leszczyńska - awatar
Agnieszka Kołacz-Leszczyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij