Zbiórka Dropshipping pakiet oprogramowan - zdjęcie główne

Dropshipping pakiet oprogramowan

61 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Łukasz Adamczuk - awatar

Łukasz Adamczuk

Organizator zbiórki

Witajcie moi drodzy .

Nazywam się Łukasz Adamczuk mam 37 lat i mieszkam w Pruszkowie od jakiegoś czasu nie moge znaleźć pracy która by mnie satysfakcjonowała i dawała poczucie spełnienia...no niestety ale dopadła nas też ta pandemia co przekłada się też na rynek pracy,przeglądając ostatnio internet wpadłem na artykuł o dropshippingu i sklepach internetowych jako własnych biznesach w dobie pandemii.

 Sklep internetowy może być sposobem na pracę bez wychodzenia z domu, pod warunkiem, że przeznaczymy w domu pewną część na magazyn. Choć trzeba zaznaczyć, że nie zawsze jest to konieczne — możemy prowadzić działalność w ramach dropshippingu. 

Dropshipping to specyficzna forma handlu internetowego, w której możemy handlować towarem bez wcześniejszego kupowania go w hurtowni. Jak to możliwe? 

Dropshipping zakłada, że towar, którym handlujemy, znajduje się w hurtowni(nie płacimy za niego!). W momencie, gdy ktoś dokona zakupu w naszym sklepie, wtedy przekazujemy zamówienie do hurtowni, która wysyła towar do naszego klienta. Następnie my rozliczamy się z hurtownią.

Zaletą dropshippingu jest brak konieczności ponoszenia inwestycji na starcie. Przede wszystkim jest to biznes, który możemy wykonywać bez wychodzenia z domu. Jakie są minusy? Duża konkurencja, ale wiedząc, jak negocjować z hurtowniami jesteśmy w stanie skutecznie rozwinąć biznes oparty na handlu internetowym.

Zainteresowalem się bliżej tematem posiedziałem w internecie i znalazłem firmy które sprzedają oprogramowania do tego typu działalności i tu właśnie moja prośba chciałbym ruszyć z własną działalnością i zacząć sprzedawać w internecie ale.musze.mieć do tego odpowiednie narzędzia w postaci oprogramowania . Czy pomożecie mi zebrać odpowiednią sumę na kupno takiego oprogramowania?!? :) Będę wdzięczny za każdą złotówkę :) 

Po zakupie udostępnie wszystkie faktury i paragony.

61 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Łukasz Adamczuk - awatar

Łukasz Adamczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Amun Kebab - awatar
Amun Kebab
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maciek - awatar
Maciek
20
Michał Taras - awatar
Michał Taras
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij