Fundacja Siedem Życzeń powstała z potrzeby serca, z powodu braku podobnej organizacji w naszym mieście, ale też dlatego, że brakowało nam wsparcia, miejsca i - nie ma co ukrywać - pieniędzy na utrzymanie bezdomnych zwierząt. Od lat pomagamy głównie kotom, ale też psom, gryzoniom i dzikim zwierzętom. Koty znajdują schronienie w naszych domach, domach tymczasowych oraz w Przychodni Weterynaryjnej Rudy Kot w Grudziądzu. Jesteśmy w stanie utrzymać miesięcznie około 40 kotów, choć ta liczba może być mniejsza, jeśli zwierzęta te wymagają specjalnej opieki. Staramy się pomóc jak największej liczbie zwierząt, ale niestety, nie wszystkim możemy. Zachęcamy Państwa do wsparcia naszych działań - możecie stworzyć dom tymczasowy, przekazać fanty na aukcje charytatywne, wpłacić dobrowolny datek na nasze konto, wesprzeć nas karmą lub miękkimi kocykami lub zostać wolontariuszem. 

Niestety rozpoczął się tegoroczny sezon na bezdomne maluchy. Mamy już pod opieką 30 kocich maluszków. Od dziś mamy pod opieką 3 dwudniowe psie oseski. Pomóżcie nam zaopiekować się nimi do czasu znalezienia im dobrych domów.

Aktualności

 • Fundacja Siedem Życzeń - awatar

  Fundacja Siedem Życzeń

  01.08.17
  01.08.17

  To był miesiąc pełen wyzwań. Musieliśmy się pożegnać z najmniejszym z trójki, Mini... Całe szczęście Mamba i Momo rosną jak na drożdżach :) Mają za sobą pierwsze spacery w wolierze, zaczynają tez jeść stałą karmę

  Zdjęcie aktualności 6 716

Wpłaty - 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Joanna Górkowska - awatar
12
Joanna Górkowska
Justyna Jankowska - awatar
100
Justyna Jankowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Karolina Kinga Łubian - awatar
15
Karolina Kinga Łubian
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Danuta Derebecka - awatar
50
Danuta Derebecka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij