Zbiórka Dobroczynny wóz Irka - zdjęcie główne

Dobroczynny wóz Irka

26 240 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 538 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Kowalczyk - awatar

Anna Kowalczyk

Organizator zbiórki

Kochani☺️
Zima zbliża się wielkimi krokami.
Niestety to ma być bardzo droga zima,biorąc pod uwagę ceny opału

Mimo pieniążków,które zebraliśmy na Festynie charytatywnym ,nie jest to wystarczająca kwota na zabezpieczenie Irka i Jego rodziny na zimę  

Organizujemy zbiórkę fantów,voucherow na licytacje,z których calkowity dochód przeznaczony jest na odbudowę domu.
Szukamy również ludzi,zespołu,ekipy którzy podjęli by się zrobienia tego remontu za symboliczna kwotę  

Szukamy materiałów niezbędnych do remontu  

Każdy może pomóc🥰

Każdy ma inne możliwości🥰

Kazdy ma jakiś pomysł 🥰

Dołączcie do nas❤️❤️❤️
DOBRO WRACA❤️❤️❤️❤️❤️
Znajdziecie nas na Facebook 

Dobroczynny wóz Irka

ZAGLĄDAJCIE NA LICYTACJE  DOBROCZYNNY WÓZ IRKA

CZEKAMY NA WAS

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Nazywam się Ania i jestem znajomą Pana Irka Borkowskiego

Pan Ireneusz to znany słupski społecznik.  Człowiek  o wielkim sercu,nieobojętny na ludzką krzywdę,pomocny,uczynny,zaangażowany w swoją prace,przedsiębiorczy,życzliwy,rodzinny i brak mi słów żeby Go opisać …

Swoją działalnośc prowadzi dzięki dobrym ludziom,którzy oddają sprzęt,meble i inne rzeczy Panu Irkowi,który przekazuje je chętnym ludziom za „co łaska”,a pieniądze w ten sposób zebrane przeznacza na paliwo i bierząco  naprawy swojego dostawczaka.  Na stronie Dobroczynny wóz Irka są wystawiane wszystkie zebrane od ludzi przedmioty. Można również kupić voucher za 30 zł wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto Pana Irka. Voucher upoważnia do pierwszeństwa odbioru wystawionej rzeczy,do transportu np.zakupionej w sklepie pralki,czy tez do innej ustalonej usługi.
W chwili obecnej codziennie od 12 dni,od rana do wieczora poświęcając czas który mógłby spędzać z rodzina i remontować spalony dom organizuje rodzinom uchodźców mieszkania,odzież,wyposażenie, jedzenie,środki czystości itd. Przewozi uchodźców,odbiera z dworca,zabezpiecza we wszystkie możliwe rzeczy i oddaje im całe serce.
Niestety przez sytuacje której się poświecił ,czyli niesieniu pomocy naszym sąsiadom nie może skupić się na swojej pracy,a przy dzisiejszych cenach paliwa dotychczas zebrane środki są niewystarczające.
Dlatego z tego miejsca prosze,o pomoc w pokryciu kosztów paliwa i kosztów związanych z eksploatacja auta.
Dziś wpłacając datki na ten cel,pomagamy uciekającym przed wojna Ukraińcom. Tym sposobem Pan Irek nie bedzie musiał zastanawiać się czy nie stanie gdzieś po drodze wioząc rodzinę z dziećmi do miejsca gdzie zaznają spokoju i rodzinnego ciepła.
Kilku słupskich restauratorów organizuje posiłki dla przybywających rodzin jak i dla pracujących wolontariuszy,które też Pan Irek rozwozi.
Firma Holldenbus pokryła koszty paliwa i zorganizowała licytacje swojego przejazdu mając w zamiarze przekazać zebrane środki na paliwo dla Pana Irka.
Kazdy z nas może zrobić dobry uczynek i pomoc ❤️❤️❤️❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Katarzyna L. - awatar

  Katarzyna L.

  24.11.2022
  24.11.2022

  Licytacja - kaszubski kubek

 • Katarzyna Ł - awatar

  Katarzyna Ł

  23.11.2022
  23.11.2022

  Licytacja - kombinezon dziewczęcy 68

 • Katarzyna Ł - awatar

  Katarzyna Ł

  18.11.2022
  18.11.2022

  Pieluszki Lupilu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.10.2022
  29.10.2022

  Bernadeta Staniuk - Zakup choinki.

 • Katarzyna Ł, - awatar

  Katarzyna Ł,

  28.10.2022
  28.10.2022

  Ubranka dziewczęce rozm. 62

26 240 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 538 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Kowalczyk - awatar

Anna Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 538

Beata Raszewska frytownica - awatar
Beata Raszewska frytownica
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wanda Wanda waza - awatar
Wanda Wanda waza
32
Karola D-ska TORBA LONDON - awatar
Karola D-ska TORBA LONDON
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Anna Dereń - awatar
Anna Dereń
5
Wanda Wanda sukienka - awatar
Wanda Wanda sukienka
10
Anna Dereń zegar - awatar
Anna Dereń zegar
10
Ania - awatar
Ania
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij