Zbiórka Zwiększenie szansy - zdjęcie główne

Zwiększenie szansy

83 837 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 555 osób
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka - awatar

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

Organizator zbiórki

Na początku listopada zetknęliśmy się z ogromną tragedią. Nasza przyjaciółka uległa wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego niezbędna  jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja.

Małgosia to świetny psycholog, wrażliwy człowiek, a przede wszystkim kochająca żona i matka, współczująca, szczera i oddana przyjaciółka.

 W wypadku doznała rozległego urazu czaszkowo-mózgowego. Obecnie szansą na jej powrót do zdrowia jest rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku, obejmująca terapię neurologopedyczną, neuropsychologiczną i fizjoterapeutyczną. Możliwość taką oferuje całodobowy ośrodek rehabilitacji neurologicznej. Niestety koszty pobytu i leczenia są bardzo wysokie, stąd konieczna jest pomoc finansowa od ludzi dobrej woli i otwartych serc. Miesięczny koszt pobytu w  ośrodku szacuje się w okolicach                                     25-30 tyś zł w zależności od ilości potrzebnych zajęć rehabilitacyjnych.

Na co dzień Małgosia służyła nam- dzieciom, ich rodzicom, nauczycielom i innym specjalistom, pomocą i wsparciem. Każdego obdarowywała dobrym słowem, uśmiechem i radą. Teraz sama potrzebuje naszej pomocy.

Uruchamiamy zbiórkę i prosimy o wpłaty na kosztowne leczenie, które zwiększy jej szanse na odzyskanie zdrowia i powrót do pełnej sprawności. 

Liczy się nawet najmniejsza wpłata.

Akcja organizowana jest za zgodą najbliższej rodziny Małgosi.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy. 

Przyjaciele i współpracownicy

 

Komentarze


 • Mariusz Protasiewicz - awatar

  Mariusz Protasiewicz

  12.12.2023
  12.12.2023

  ❤️❤️❤️

 • Michał Karelus - awatar

  Michał Karelus

  12.12.2023
  12.12.2023

  Życzę udanej i owocnej rehabilitacji!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.2023
  12.12.2023

  Pani Małgosiu, trzymamy za Panią kciuki.

 • Dzieci Cioci Doroty - awatar

  Dzieci Cioci Doroty

  06.12.2023
  06.12.2023

  Szybkiego powrotu do pelni sil!

 • Iwona - awatar

  Iwona

  29.11.2023
  29.11.2023

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

83 837 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 555 osób
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka - awatar

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 555

Leokadia i Piotr Bronowiccy - awatar
Leokadia i Piotr Bronowiccy
200
Rodzina Leszek - awatar
Rodzina Leszek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Kinga Drygiel - awatar
Kinga Drygiel
100
Bystrowscy - awatar
Bystrowscy
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Adrian Potapczuk - awatar
Adrian Potapczuk
20
Anonimowy darczyńca - awatar
Anonimowy darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij