Zbiórka Wandal spalił rodzinne auto - zdjęcie główne

Wandal spalił rodzinne auto

17 552 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 259 osób
Anna Kow - awatar

Anna Kow

Organizator zbiórki

AKTUALIZACJA 29.01.2023

Z całego serca pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w zbiórkę! Z pomocą rodziny udało się znaleźć bezpieczny samochód na dojazdy do lekarzy we Wrocławiu. Jeszcze w tym tygodniu dojechaliśmy bez problemów z Gabrysiem na zabieg. Otrzymaliśmy również w prezencie od dobrych ludzi wózek oraz fotelik, za co jestem dozgonnie wdzięczna. Dziękuję za udostępnianie, za każdą wpłatę, jak i za każdą wiadomość otuchy.

Pozdrawiam

Anna


Historię mojego synka można przeczytać poniżej:

https://pomagam.pl/pomoc_dla_gabrysia

Z nocy z 7 na 8 stycznia 2023 został podpalony mój samochód przez seryjnego podpalacza działającego w Legnicy. Łącznie z samochodem spłonął wózek jak i fotelik. Jestem samotną matką trojga dzieci, w tym jedno jest niepełnosprawne i potrzebuje stałej rehabilitacji oraz opieki. W tej chwili brak samochodu uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie - nie mogę dowozić dziecka na rehabilitację jak i badania, dojechać do pracy i załatwić codziennych spraw. Na ten miesiąc jak i następne miałam z moim dwuletnim synkiem umówione wizyty u specjalistów, na które czekaliśmy miesiącami. Każda zwłoka w wizytach pogarsza stan zdrowia mojego dziecka.

W związku z tym zwracam się z prośbą o pomoc w zakupie używanego samochodu. Kwota, jaką potrzebujemy, to 17 000 złotych - wliczając w to koszty rejestracji pojazdu oraz zakup kamerki do monitorowania samochodu, by zabezpieczyć go przed podobnymi aktami wandalizmu w przyszłości jak i wózka z fotelikiem. Wiemy, że to dużo, ale samochód jest niezbędny do codziennego funkcjonowania mojej rodziny. Niestety, moje ubezpieczenie nie pokrywa takiego rodzaju aktu wandalizmu ani nie otrzymam auta zastępczego. Dlatego prosimy o pomoc - każda złotówka się liczy. Możecie też pomóc udostępniając zbiórkę wśród swoich znajomych. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o podpalaczu, mogą zajrzeć na poniższe linki w ramach potwierdzenia zaistniałej sytuacji:

https://fakty.lca.pl/mobile,legnica,news,91927,Seryjny_podpalacz_W_nocy_splonelo_10_samochodow_.html

https://tulegnica.pl/artykul/plona-samochody-w/1391548

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie. Wierzę, że dzięki Waszej pomocy uda mi się zakupić nowy samochód oraz zabezpieczyć go kamerką, by uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. 

Z poważaniem

Anna

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.01.2023
  12.01.2023

  Powodzenia

 • Room - awatar

  Room

  10.01.2023
  10.01.2023

  Powodzenia

 • Powodzenia Aniu, jestem z toba 🧡 - awatar

  Powodzenia Aniu, jestem z toba 🧡

  10.01.2023
  10.01.2023

  Bedzie dobrze ☀️

17 552 zł  z 17 000 zł (Cel)
Wpłaciło 259 osób
Anna Kow - awatar

Anna Kow

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 259

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażynka - awatar
Grażynka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamil - awatar
Kamil
20
Mira - awatar
Mira
20
Pomagam Ewa - awatar
Pomagam Ewa
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dobrzy Ludzie - awatar
Dobrzy Ludzie
2 400
Sylwia i Mirek - awatar
Sylwia i Mirek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij