Zbiórka Dar serca mieszkańcom Zagórza - zdjęcie główne

Dar serca mieszkańcom Zagórza

5 850 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Łukasz Bańczak - awatar

Łukasz Bańczak

Organizator zbiórki

26 Maja 2022r ten szczególny dzień Matki na zawsze zostanie zapamiętany mieszkańcom Zagórza (dzielnicy wielopole) tuż przed południem wybuchł pożar który strawił stych w wyniku zniszczeń trzeba również wymienić dach straty są bardzo widoczne  odświeżenia i remontu wymaga również klatka schodowa. pomoc ofiarowali również ludzie z zewnątrz jak i Pan burmistrz oraz przewidziane są zbiórki do puszek w kościołach czy pobliskich sklepach pomóżmy   .. Na prośbę mieszkańców uruchamiamy zbiórkę funduszy na ten cel pomóżmy im spać spokojnie odbudujmy wspólnie dach nad głową... Wesprzyjmy dowolną kwotą razem możemy wszystko Otwórzmy serca i rozpalmy iskrę dobra w tych trudnych czasach.... I na koniec taka ciekawostka pomimo iż spaliła się znaczna część dachu z pożaru ocalał jedynie obraz Matki Bożej mieszkańcy bloku zgodnie twierdzą że to cud że Matka Boża w tym wyjątkowym dniu Matki uchroniła ich rodziny i życie. Wesprzyjmy przecież to mogło dosięgnąć każdego z nas... 

Komentarze


 • Ewa R - awatar

  Ewa R

  20.06.2022
  20.06.2022

  Pomóżmy w tej trudnej sytuacji

 • Piotr Rusinski - awatar

  Piotr Rusinski

  07.06.2022
  07.06.2022

  Matka Boża czuwa nad tym domem.

5 850 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 75 osób
Łukasz Bańczak - awatar

Łukasz Bańczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 75

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewa R - awatar
Ewa R
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Piotr Rusinski - awatar
Piotr Rusinski
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Maz - awatar
Piotr Maz
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij