Zbiórka Na protezę mioelektryczną rączki - zdjęcie główne

Na protezę mioelektryczną rączki

74 694 zł  z 74 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 315 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aneta Synowiec - awatar

Aneta Synowiec

Organizator zbiórki

Witam, jestem mamą cudownej córeczki Sandry. Sandra urodziła się 18.11.2014 w ICZDP w Łodzi. Wiedziałam  , że córeczka urodzi się z dużym guzem , ale o braku części rączki dowiedziałam się po porodzie. 

Sandra ma dziś 7 lat,mieszka w Starachowicach,  chodzi do 1 klasy ,jest bardzo lubianą koleżanką. Dzieci chętnie jej pomagają w szkole. Założyliśmy  zbiórkę bo chcemy zakupić dla Sandry protezę mioelektryczną ,  proteza poprzez impulsy elektryczne powoduje ruchy palców u dłoni.  To  pozwoli Sandrusi swobodnie chwytać, otwierać i zamykać palce. Mamy już kosztorys. Suma jest ogromna, dlatego już musimy zacząć zbierać na nią środki. W tej chwili Sandra ma protezę kosmetyczną, świetnie sobie radzi uwielbia z nią ćwiczyć i jezdzić na rowerze. Jednak ta obecna proteza nie ma ruchomych palców (tylko kciuk).Potrzebna też jest systematyczna rehabilitacja. My jesteśmy żyjącą skromnie rodziną. Sandra śpi z Nami, nie ma swojego pokoju. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Prosimy pomóżcie. Dobro wróci.

                                                                                                        

Komentarze


 • Beata Licytacja Biblia dla najmłodszych - awatar

  Beata Licytacja Biblia dla najmłodszych

  22.11.2022
  22.11.2022

  Licytacja Biblia dla najmlodszych

 • Renata Stompór - awatar

  Renata Stompór

  21.11.2022
  21.11.2022

  Od RENATY STOMPÓR

 • Agnieszka Zielińska - awatar

  Agnieszka Zielińska

  21.11.2022
  21.11.2022

  Choinka

 • Krzos Aleksandra zestaw zeszytów - awatar

  Krzos Aleksandra zestaw zeszytów

  20.11.2022
  20.11.2022

  Zestaw zeszytów

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  18.11.2022
  18.11.2022

  8 róż na 8 urodziny. Dużo zdrówka i radości każdego dnia Sandra.

74 694 zł  z 74 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 315 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aneta Synowiec - awatar

Aneta Synowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 315

M. Bukowska Black Friday - awatar
M. Bukowska Black Friday
105
Magdalena Żukowska Bąk - awatar
Magdalena Żukowska Bąk
20
Patrycja Tee - awatar
Patrycja Tee
10
Aniela Markiewicz - awatar
Aniela Markiewicz
5
Aniela Markiewicz - awatar
Aniela Markiewicz
10
Marek Lesiewicz - awatar
Marek Lesiewicz
40
Halina Pryciak, podkolanówki, firanki, zestaw z poprawin - awatar
Halina Pryciak, podkolanówki, firanki, zestaw z poprawin
245
Barbara Zawisz - awatar
Barbara Zawisz
175
Izabela. Kaca. Stylizacja paznokci - awatar
Izabela. Kaca. Stylizacja paznokci
80
Czeslaw dorzutka Halina Pryciak - awatar
Czeslaw dorzutka Halina Pryciak
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij