Zbiórka Na protezę mioelektryczną rączki - miniaturka zdjęcia

Na protezę mioelektryczną rączki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na protezę mioelektryczną rączki - zdjęcie główne

Na protezę mioelektryczną rączki

46 203 zł  z 74 000 zł (Cel)
Wpłaciły 772 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Synowiec - awatar

Aneta Synowiec

Organizator zbiórki

Witam, jestem mamą cudownej córeczki Sandry. Sandra urodziła się 18.11.2014 w ICZDP w Łodzi. Wiedziałam  , że córeczka urodzi się z dużym guzem , ale o braku części rączki dowiedziałam się po porodzie. 

Sandra ma dziś 7 lat,mieszka w Starachowicach,  chodzi do 1 klasy ,jest bardzo lubianą koleżanką. Dzieci chętnie jej pomagają w szkole. Założyliśmy  zbiórkę bo chcemy zakupić dla Sandry protezę mioelektryczną ,  proteza poprzez impulsy elektryczne powoduje ruchy palców u dłoni.  To  pozwoli Sandrusi swobodnie chwytać, otwierać i zamykać palce. Mamy już kosztorys. Suma jest ogromna, dlatego już musimy zacząć zbierać na nią środki. W tej chwili Sandra ma protezę kosmetyczną, świetnie sobie radzi uwielbia z nią ćwiczyć i jezdzić na rowerze. Jednak ta obecna proteza nie ma ruchomych palców (tylko kciuk).Potrzebna też jest systematyczna rehabilitacja. My jesteśmy żyjącą skromnie rodziną. Sandra śpi z Nami, nie ma swojego pokoju. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Prosimy pomóżcie. Dobro wróci.

                                                                                                        

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • ŁUKASZ DŁUGOSZ - awatar

  ŁUKASZ DŁUGOSZ

  01.08.2022
  01.08.2022

  Licytacja Star i podkładki

 • Ola Lipiec licytacja banknot o nominale 50 zł Jan Paweł II - awatar

  Ola Lipiec licytacja banknot o nominale 50 zł Jan Paweł II

  01.08.2022
  01.08.2022

  Licytacja banknot o nominale 50 zł Jan Paweł II

 • Łukasz Długosz - awatar

  Łukasz Długosz

  26.07.2022
  26.07.2022

  Wpłata za aukcje Mazda

 • Karolina Głowacka - awatar

  Karolina Głowacka

  24.07.2022
  24.07.2022

  Licytacja ramki na portret

 • Beata Beata - awatar

  Beata Beata

  14.07.2022
  14.07.2022

  Zapłacone za szklaczeczki dla Sandry 10 zł

46 203 zł  z 74 000 zł (Cel)
Wpłaciły 772 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Synowiec - awatar

Aneta Synowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 772

ŁUKASZ PIOTROWSKI (Kolczyki) - awatar
ŁUKASZ PIOTROWSKI (Kolczyki)
20
Magdalena Lucińska - awatar
Magdalena Lucińska
30
Magdalena Jurek licytacja książki Basałtyk i spółka - awatar
Magdalena Jurek licytacja książki Basałtyk i spółka
25
Justyna Sfugier - awatar
Justyna Sfugier
20
Basia Głowacka kolczyki - awatar
Basia Głowacka kolczyki
20
Marcin Grzywacz (Trening Adam Kaczmarzyk) - awatar
Marcin Grzywacz (Trening Adam Kaczmarzyk)
100
Joanna Orzeszek - awatar
Joanna Orzeszek
20
Valdi - awatar
Valdi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia - awatar
Sylwia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij