Zbiórka Inkubator dla zwierząt - zdjęcie główne

Inkubator dla zwierząt

3 800 zł  z 3 800 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Gabriela Zdrojewska - awatar

Gabriela Zdrojewska

Organizator zbiórki

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w zakupie inkubatora dla małych zwierząt. 

Jesteśmy Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt, nasza działalność skupia się głównie na psach ale trafiają do nas również małe i chore kociaki, a w sezonie jesienno zimowym ratujemy również malutkie jeże, które z różnych powodów w naturze nie miały by szans na przeżycie, są to tzw. "jesienne sieroty".Z roku na rok trafia ich do nas coraz więcej, bardzo często w bardzo złym stanie zdrowia, wyziębione, odwodnione wymagające specjalnych warunków aby wrócić do zdrowia.
Poza sezonem odchowu jeży będzie on służył do ratowania pozostałych zwierząt trafiających pod naszą opiekę, często są to osłabione, chore szczenięta i kocięta, zimą trafiają do nas zwierzęta wychłodzone. Inkubator znacząco zwiększy szanse na uratowanie takich zwierząt.

Nie mamy wsparcia finansowego na leczenie i odchowywanie jeży, wszystkie koszty pokrywamy z własnych środków dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc.
 
Z góry dziękujemy za pomoc
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Piotrowie


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Iwona Zawadzka - awatar

    Iwona Zawadzka

    08.09.2018
    08.09.2018

    Gabrysiu trzymam kciuki ❤️

3 800 zł  z 3 800 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Gabriela Zdrojewska - awatar

Gabriela Zdrojewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

DAGA - awatar
DAGA
1 024
Annette - awatar
Annette
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
46
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena Jasicka - awatar
Marzena Jasicka
20
Iwona Mrozik - awatar
Iwona Mrozik
50
Aneta Gasiorek - awatar
Aneta Gasiorek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Emilka - awatar
Emilka
54

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij