Zbiórka Inkubator dla zwierząt - zdjęcie główne

Inkubator dla zwierząt

3 800 zł  z 3 800 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Gabriela Zdrojewska - awatar

Gabriela Zdrojewska

Organizator zbiórki

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w zakupie inkubatora dla małych zwierząt. 

Jesteśmy Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt, nasza działalność skupia się głównie na psach ale trafiają do nas również małe i chore kociaki, a w sezonie jesienno zimowym ratujemy również malutkie jeże, które z różnych powodów w naturze nie miały by szans na przeżycie, są to tzw. "jesienne sieroty".Z roku na rok trafia ich do nas coraz więcej, bardzo często w bardzo złym stanie zdrowia, wyziębione, odwodnione wymagające specjalnych warunków aby wrócić do zdrowia.
Poza sezonem odchowu jeży będzie on służył do ratowania pozostałych zwierząt trafiających pod naszą opiekę, często są to osłabione, chore szczenięta i kocięta, zimą trafiają do nas zwierzęta wychłodzone. Inkubator znacząco zwiększy szanse na uratowanie takich zwierząt.

Nie mamy wsparcia finansowego na leczenie i odchowywanie jeży, wszystkie koszty pokrywamy z własnych środków dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc.
 
Z góry dziękujemy za pomoc
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Piotrowie


Komentarze


  • Iwona Zawadzka - awatar

    Iwona Zawadzka

    08.09.2018
    08.09.2018

    Gabrysiu trzymam kciuki ❤️

3 800 zł  z 3 800 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Gabriela Zdrojewska - awatar

Gabriela Zdrojewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

DAGA - awatar
DAGA
1 024
Annette - awatar
Annette
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
46
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena Jasicka - awatar
Marzena Jasicka
20
Iwona Mrozik - awatar
Iwona Mrozik
50
Aneta Gasiorek - awatar
Aneta Gasiorek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Emilka - awatar
Emilka
54

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij