Zbiórka Leczenie i profilaktyka psów ze - zdjęcie główne

Leczenie i profilaktyka psów ze

1 110 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami od 2007 roku prowadzi schronisko dla psów w Krzesimowie. Aktualnie w naszym schronisku przebywa około 340 psów. Od 2016 roku nie przyjmujemy już nowych psów a jedynie hotelujemy psiaki odłowione w latach ubiegłych. Do 31 marca 2018 roku schronisko ma zostać zlikwidowane ze względu na fakt, że właściciel terenu nie zamierza kontynuować dzierżawy. Koncentrujemy się na poszukiwaniu domów dla naszych podopiecznych. W 2016 roku domy znalazło 197 psów. Podkreślić należy, że były to psy dorosłe, często w wieku powyżej 10 lat. W schronisku nie ma szczeniąt.  Sytuacja finansowa schroniska jest bardzo trudna. Mamy podpisane umowy na hotelowanie z 4 gminami, z których pochodzi 166 psów. Pozostałe 174 psy są na utrzymaniu Stowarzyszenie, tzn., że za ich utrzymanie nikt nie płaci. Z tych 4 gmin otrzymujemy miesięcznie ok. 20 tys. zł., co daje ok. 59 zł miesięcznie na jednego psa, czyli ok. 1,96 zł na jednego psa dziennie. Te pieniądze musza nam wystarczyć na pokrycie kosztów utrzymania całego schroniska (wynagrodzenia pracowników plus ZUS, koszty energii elektrycznej, wywozu nieczystości i ścieków, czynsz dzierżawy, podatek od nieruchomości, utrzymanie 2 samochodów, remonty, deratyzację i dezynfekcję, ubezpieczenia i  zakup karmy dla psów itp.). Brakuje pieniędzy na wszystko.  Najpoważniejszy problem stanowi brak środków na profilaktykę zdrowotną, diagnostykę i leczenie psów. To są poważne wydatki. Część naszych podopiecznych to starsze psiaki, które zaczynają chorować a my nie jesteśmy w stanie im pomóc. Większość suczek jest wysterylizowana ale nie wszystkie. Potrzebujemy środków ich na sterylizację. Co najmniej kilka psów wymaga pilnych zabiegów chirurgicznych (guzy listwy mlecznej u suczek, zmiany nowotworowe organów wewnętrznych i skóry). Brakuje też pieniędzy na środki przeciw pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym (kleszcze i pchły). Możemy liczyć tylko na pomoc ofiarodawców. POMÓŻCIE NAM LECZYĆ PSIAKI ZE SCHRONISKA W KRZESIMOWIE!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • BARBARA ŚPIEWAK - awatar

    BARBARA ŚPIEWAK

    28.02.2017
    28.02.2017

    OK.20marca wpłacę znowu.W mojej szkole zbierzemy żywność dla pieskow z Krzesimowa.Pozdrawiam

1 110 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Majka Gulanowska - awatar
Majka Gulanowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Kasia - awatar
Kasia
30
Majka - awatar
Majka
27
Majka - awatar
Majka
30
Marta - awatar
Marta
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij