Zbiórka Pomagamy po pożarze w Łętowicach - zdjęcie główne

Pomagamy po pożarze w Łętowicach

23 377 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 251 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Kowal - awatar

Dorota Kowal

Organizator zbiórki

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej wraz ze społecznością lokalną, za zgodą poszkodowanej w pożarze rodziny, zwraca się z prośbą o pomoc. 

W nocy 9 listopada 2021r w miejscowości Łętowice wybuchł pożar w domu jednorodzinnym. Dzięki sprawnej akcji strażaków pożar został opanowany, jednak uszkodzeniu uległa znaczna część domu- pięcioosobowa rodzina nie może aktualnie tam zamieszkać.   Na szczęście nic nikomu się nie stało, jednak starty materialne są na tyle duże, że potrzebne jest Wasze wsparcie.   Dom ubezpieczony był na niską kwotę i wiadomo już, że odszkodowanie pokryje jedynie część  potrzeb rodziny. 

Wszystkie zebrane środki finansowe (po potrąceniu prowizji i opłat portalu) zostaną bezpośrednio przekazane poszkodowanym i przeznaczone na odbudowę domu i zakup niezbędnego wyposażenia. 

To jest prośba skierowana do każdego kto chce pomóc. Liczy się każda złotówka.

POMAGAJMY!


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.12.2021
  04.12.2021

  Łatwiej pomagać niż prosić o pomoc.

 • Mechanicy ZSLiT Wojnicz - klasa 3 - awatar

  Mechanicy ZSLiT Wojnicz - klasa 3

  10.11.2021
  10.11.2021

  Mechanicy klasy 3 BGM i 3BSP przesyłają symboliczne wsparcie i wyrazy współczucia dla całej rodziny.

23 377 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 251 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Kowal - awatar

Dorota Kowal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 251

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Edward Tarczoń - awatar
Edward Tarczoń
200
Lucyna Hojnowska Hojnowska - awatar
Lucyna Hojnowska Hojnowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Edyta - awatar
Edyta
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij