Zbiórka Tworzymy ZAZ w Koszalinie - zdjęcie główne

Tworzymy ZAZ w Koszalinie

47 710 zł  z 98 000 zł (Cel)
Wpłaciło 239 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

Organizator zbiórki


Fundacja "Zdążyć z Miłością" tworzy Zakład Aktywności Zawodowej dla Osób z Niepełnosprawnościami, jakiego do tej pory nie było w Koszalinie. Chcemy przygotować miejsce gdzie takie osoby będą mogły podjąć pracę,  w specjalnie przygotowanych dla nich warunkach, otoczeni wsparciem terapeutów i  specjalistów. W planowanym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Koszalinie zatrudnienie docelowo miałoby znaleźć 50 osób z niepełnosprawnościami w stopniu znacznym i umiarkowanym min. przy usługach cateringowych, organizacji imprez okolicznościowych, w  stołówce, usługach szwalniczych i krawieckich, usługach profesjonalnego sprzątania czy pielęgnacji terenów zielonych. Fundacja otrzymała z zasobów miasta budynek o powierzchni ponad 900 metrów kwadratowych, który wymaga gruntownego remontu i przebudowy, oraz dostosowania dla Osób z Niepełnosprawnościami.

Środki na przebudowę oraz wyposażenie Fundacja planuje pozyskać z funduszy unijnych oraz z PFRON, ale wcześniej niezbędne jest przygotowanie pełnej dokumentacji budowlanej, aby aplikować o fundusze. Koszt projektów budowlanych w tym technicznych, elektrycznych, hydraulicznych , przeciwpożarowych to w sumie ogromna suma, bo  jak się finalnie okazało 230 tys. złotych, które wcześniej chce pozyskać ze zbiórek, licytacji czy imprez charytatywnych.

Już teraz zleciła wykonanie inwentaryzacji w cenie prawie 30 tys. złotych jakie pokryje z dochodu z ostatniego koncertu charytatywnego , który odbył się 12 listopada 2022 r., w Filharmonii Koszalińskiej z gwiazdą Andrzejem Piasecznym. Fundacja uzyskała dochód  61 tys. w tym 10 tys. przeznaczyła na leczenie chorej na nowotwór pięcioletniej Mai. Po opłaceniu inwentaryzacji budynku zostanie  nam tylko 20 tysięcy złotych. Z X Balu Prezydenckiego organizowanego przez Państwa Annę i Piotra Jedlińskich  otrzymaliśmy 56 tys. złotych, więc brakuje nam jeszcze 130 tysięcy.

 22 kwietnia 2023r. zorganizowaliśmy IV Wiosenny Bal Charytatywny, z którego dochód wyniósł 46 tysięcy złotych. Pozostaje nam jeszcze do zebrania 60 tysiecy. 

Zwracamy sie z prośbą o pomoc do Państwa, abyśmy mogli zebrać na opłacenie pełnej dokumentacji remontowej budynku, bo tylko wtedy możemy złożyć wnioski na pozyskanie z PFRON oraz środków unijnych. 

Wszyscy możemy pomóc w utworzeniu Zakładu Aktywności Zawodowej, wystarczy mała kwota, ale potrzeba zaangażowania wielu osób. Liczymy na WAS i tym razem!!!  Zróbmy to dla Osób z Niepełnosprawnosciami, bo przecież każdy chce czuć się potrzebny, wartościowy i niezależny. 

Podarujmy Im pomoc w odzyskaniu wiary we własne siły i odnalezieniu celu w życiu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

  Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

  17.02.2023
  17.02.2023

  Drodzy Przyjaciele, wycena ostateczna kompleksowego projektu budowlanego zawierającego częsć elektryczną, hydrauliczną, przeciwpożarową, techniczną oraz zagospodarowania terenu wynosi 190 tysiecy złotych netto, więc musimy dalej zbierać, nie majac wpływu naceny. Wiemy, że nie zostawicie nas samych i pomożecie nam w tym przedsiewzięciu. Mając całkowitą dokumentację budowlaną możemy aplikować po środki europejskie oraz do PFRON. Chcemy pod koniec 2024 roku czyli świętując dziesięciolecie Fundacji móc otworzyć ZAZ i wierzymy, że z Wami nam się to uda, dlatego bardzo prosimy o dalszą pomoc.

  Zdjęcie aktualizacji 113 305

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.2023
  02.08.2023

  Pozdrawiam

 • Danuta Zawadzka - awatar

  Danuta Zawadzka

  18.07.2023
  18.07.2023

  Licytacja nr 125

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.06.2023
  09.06.2023

  Pozdrawiamy ;-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2023
  11.05.2023

  Serdecznie Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.04.2023
  06.04.2023

  Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt

47 710 zł  z 98 000 zł (Cel)
Wpłaciło 239 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 239

Licytacja 146 MKŚ - awatar
Licytacja 146 MKŚ
100
Licytacja 143 (Mikołaj ) ilona Wartalska - awatar
Licytacja 143 (Mikołaj ) ilona Wartalska
210
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomek Galerczyk licytacje 144,139 - awatar
Tomek Galerczyk licytacje 144,139
365
Tomasz Galerczyk licytacje:144,139 - awatar
Tomasz Galerczyk licytacje:144,139
365
Licytacja nr 142 - awatar
Licytacja nr 142
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jamrozik Agnieszka licytacja 141 - awatar
Jamrozik Agnieszka licytacja 141
50
Iwona Licytacja nr 140 - awatar
Iwona Licytacja nr 140
75
Wojciech Żychowski - awatar
Wojciech Żychowski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij