Zbiórka Tworzymy ZAZ w Koszalinie - zdjęcie główne

Tworzymy ZAZ w Koszalinie

31 695 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

Organizator zbiórki


Fundacja "Zdążyć z Miłością" tworzy Zakład Aktywności Zawodowej dla Osób z Niepełnosprawnościami, jakiego do tej pory nie było w Koszalinie. Chcemy przygotować miejsce gdzie takie osoby będą mogły podjąć pracę,  w specjalnie przygotowanych dla nich warunkach, otoczeni wsparciem terapeutów i  specjalistów. W planowanym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Koszalinie zatrudnienie docelowo miałoby znaleźć 50 osób z niepełnosprawnościami w stopniu znacznym i umiarkowanym min. przy usługach cateringowych, organizacji imprez okolicznościowych, w  stołówce, usługach szwalniczych i krawieckich, usługach profesjonalnego sprzątania czy pielęgnacji terenów zielonych. Fundacja otrzymała z zasobów miasta budynek o powierzchni ponad 900 metrów kwadratowych, który wymaga gruntownego remontu i przebudowy, oraz dostosowania dla Osób z Niepełnosprawnościami.

Środki na przebudowę oraz wyposażenie Fundacja planuje pozyskać z funduszy unijnych oraz z PFRON, ale wcześniej niezbędne jest przygotowanie pełnej dokumentacji budowlanej, aby aplikować o fundusze. Koszt projektów budowlanych w tym technicznych, elektrycznych, hydraulicznych , przeciwpożarowych to w sumie ogromna suma, bo  jak się finalnie okazało 230 tys. złotych, które wcześniej chce pozyskać ze zbiórek, licytacji czy imprez charytatywnych.

Już teraz zleciła wykonanie inwentaryzacji w cenie prawie 30 tys. złotych jakie pokryje z dochodu z ostatniego koncertu charytatywnego , który odbył się 12 listopada 2022 r., w Filharmonii Koszalińskiej z gwiazdą Andrzejem Piasecznym. Fundacja uzyskała dochód  61 tys. w tym 10 tys. przeznaczyła na leczenie chorej na nowotwór pięcioletniej Mai. Po opłaceniu inwentaryzacji budynku zostanie  nam tylko 20 tysięcy złotych. Z X Balu Prezydenckiego organizowanego przez Państwa Annę i Piotra Jedlińskich  otrzymaliśmy 56 tys. złotych, więc brakuje nam jeszcze 130 tysięcy.

 Zwracamy sie z prośbą o pomoc do Państwa, abyśmy mogli zebrać na opłacenie pełnej dokumentacji remontowej budynku, bo tylko wtedy możemy złożyć wnioski na pozyskanie z PFRON oraz środków unijnych. 

Wszyscy możemy pomóc w utworzeniu Zakładu Aktywności Zawodowej, wystarczy mała kwota, ale potrzeba zaangażowania wielu osób. Liczymy na WAS i tym razem!!!  Zróbmy to dla Osób z Niepełnosprawnosciami, bo przecież każdy chce czuć się potrzebny, wartościowy i niezależny. 

Podarujmy Im pomoc w odzyskaniu wiary we własne siły i odnalezieniu celu w życiu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

  Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

  17.02.2023
  17.02.2023

  Drodzy Przyjaciele, wycena ostateczna kompleksowego projektu budowlanego zawierającego częsć elektryczną, hydrauliczną, przeciwpożarową, techniczną oraz zagospodarowania terenu wynosi 190 tysiecy złotych netto, więc musimy dalej zbierać, nie majac wpływu naceny. Wiemy, że nie zostawicie nas samych i pomożecie nam w tym przedsiewzięciu. Mając całkowitą dokumentację budowlaną możemy aplikować po środki europejskie oraz do PFRON. Chcemy pod koniec 2024 roku czyli świętując dziesięciolecie Fundacji móc otworzyć ZAZ i wierzymy, że z Wami nam się to uda, dlatego bardzo prosimy o dalszą pomoc.

  Zdjęcie aktualizacji 113 305

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.2023
  13.03.2023

  Pozdrawiam Fundację i Darczyńców

 • Licytacja nr 51 - awatar

  Licytacja nr 51

  10.03.2023
  10.03.2023

  Licytacja nr 51

 • Monika Gańcza - awatar

  Monika Gańcza

  27.01.2023
  27.01.2023

  Licytacja nr 12

31 695 zł  z 130 000 zł (Cel)
Wpłaciło 146 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 146

Licytacja nr 76 - awatar
Licytacja nr 76
105
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
170
Licytacja 71 - awatar
Licytacja 71
70
Licytacja nr 72 - awatar
Licytacja nr 72
70
Sylwia Orlikowska - awatar
Sylwia Orlikowska
100
Żaneta Kwqpisz - awatar
Żaneta Kwqpisz
130
Licytacja nr 68 - awatar
Licytacja nr 68
120
Licytacja nr 71 - awatar
Licytacja nr 71
80
Anna Romańska-Wedman - awatar
Anna Romańska-Wedman
160
Licytacja 65 - awatar
Licytacja 65
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij