Tworzymy ZAZ w Koszalinie

60 570 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 327 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

Organizator zbiórki


Fundacja "Zdążyć z Miłością" tworzy Zakład Aktywności Zawodowej dla Osób z Niepełnosprawnościami, jakiego do tej pory nie było w Koszalinie. Chcemy przygotować miejsce gdzie takie osoby będą mogły podjąć pracę,  w specjalnie przygotowanych dla nich warunkach, otoczeni wsparciem terapeutów i  specjalistów. W planowanym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Koszalinie zatrudnienie docelowo miałoby znaleźć 50 osób z niepełnosprawnościami w stopniu znacznym i umiarkowanym min. przy usługach cateringowych, organizacji imprez okolicznościowych, w  stołówce, usługach szwalniczych i krawieckich, usługach profesjonalnego sprzątania czy pielęgnacji terenów zielonych. Fundacja otrzymała z zasobów miasta budynek o powierzchni ponad 900 metrów kwadratowych, który wymaga gruntownego remontu i przebudowy, oraz dostosowania dla Osób z Niepełnosprawnościami.

Środki na przebudowę oraz wyposażenie Fundacja planuje pozyskać z funduszy unijnych oraz z PFRON, ale wcześniej niezbędne jest przygotowanie pełnej dokumentacji budowlanej, aby aplikować o fundusze. Koszt projektów budowlanych w tym technicznych, elektrycznych, hydraulicznych , przeciwpożarowych to w sumie ogromna suma, bo  jak się finalnie okazało 230 tys. złotych, które wcześniej chce pozyskać ze zbiórek, licytacji czy imprez charytatywnych.

Już teraz zleciła wykonanie inwentaryzacji w cenie prawie 30 tys. złotych jakie pokryje z dochodu z ostatniego koncertu charytatywnego , który odbył się 12 listopada 2022 r., w Filharmonii Koszalińskiej z gwiazdą Andrzejem Piasecznym. Fundacja uzyskała dochód  61 tys. w tym 10 tys. przeznaczyła na leczenie chorej na nowotwór pięcioletniej Mai. Po opłaceniu inwentaryzacji budynku zostanie  nam tylko 20 tysięcy złotych. Z X Balu Prezydenckiego organizowanego przez Państwa Annę i Piotra Jedlińskich  otrzymaliśmy 56 tys. złotych, więc brakuje nam jeszcze 130 tysięcy.

 22 kwietnia 2023r. zorganizowaliśmy IV Wiosenny Bal Charytatywny, z którego dochód wyniósł 46 tysięcy złotych. Pozostaje nam jeszcze do zebrania 60 tysięcy. 

4 listopada 2023r. odbył się VIII Koncert Charytatywny zorganizowany przez Fundację "Zdążyć z Miłością" w Filharmonii Koszalińskiej, gdzie podczas którego wystąpił Zespół ZAKOPOWER. Dochód z koncertu wyniósł 75.022,50 zł i dzięki temu mamy całość potrzebnych środków do opłacenia dokumentacji budowlanej. W lutym 2024 roku będziemy aplikować po środki unijne, ale całkowity koszt remontu to ponad 10 milionów złotych, więc cały czas zbieramy fundusze.

Wszyscy możemy pomóc w utworzeniu Zakładu Aktywności Zawodowej, wystarczy mała kwota, ale potrzeba zaangażowania wielu osób. Liczymy na WAS i tym razem!!!  Zróbmy to dla Osób z niepełnosprawnościami, bo przecież każdy chce czuć się potrzebny, wartościowy i niezależny. 

Podarujmy Im pomoc w odzyskaniu wiary we własne siły i odnalezieniu celu w życiu!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

  Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

  10.11.2023
  10.11.2023

  Nasi przyszli pracownicy "Zakładu Aktywności Zawodowej z Miłością" w Koszalinie...

Komentarze


 • Michał Szafoni - awatar

  Michał Szafoni

  22.02.2024
  22.02.2024

  Licytacja nr 27

 • Aleksandra Czubak - awatar

  Aleksandra Czubak

  10.02.2024
  10.02.2024

  Za licytacje nr18

 • Renata Rudak - awatar

  Renata Rudak

  08.02.2024
  08.02.2024

  Licytacja nr 16

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.2023
  02.08.2023

  Pozdrawiam

 • Danuta Zawadzka - awatar

  Danuta Zawadzka

  18.07.2023
  18.07.2023

  Licytacja nr 125

60 570 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 327 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 327

Michał Szafoni - awatar
Michał Szafoni
50
Licytacja nr 25 Monika Kmita - Kubiak - awatar
Licytacja nr 25 Monika Kmita - Kubiak
70
Licytacja nr 24 - awatar
Licytacja nr 24
110
Licytacja nr 23 - awatar
Licytacja nr 23
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Licytacja 22 Mirek - awatar
Licytacja 22 Mirek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Magdalena Wolska - awatar
Magdalena Wolska
1 500
Doroshenko - awatar
Doroshenko
100
Danuta Zawadzka - awatar
Danuta Zawadzka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij