Zbiórka Beatka, której pękło serce - miniaturka zdjęcia

Beatka, której pękło serce Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Beatka, której pękło serce - zdjęcie główne

Beatka, której pękło serce

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Jędryszek - awatar

Beata Jędryszek

Organizator zbiórki

                                                      Wrocławskie Schronisko.
                                                                 Kwarantanna.                                                                           

               Pokój nr 15, w którym od 1.10.18r. swój życiowy dramat przeżywa Beatka.

Beatka to 6 letnia kotka, która przez konieczność leczenia chorego pęcherza została oddana przez swoją włascicielkę jak rzecz. Kotka jest dużą srebrną buraską(6kg!). Przerażona obecną sytuacją całe dnie spędza pod poduszką lub kocykiem albo wciśnięta między klatkę a kuwetę.                                                               Jej widok łamie serce💔

Znalazł się dom tymczasowy dla koteczki ale nie mamy pieniążków na jej leczenie. Ma zdiagnozowany piasek w układzie moczowym. W związku z tym, że będzie w domu z innymi zwierzętami potrzeba też jej wykonać testy na FELV i FIV. Beatka musi też otrzymywać specjalistyczną karmę dla kotów z problemami urologicznymi.

                                                          Kochami błagamy Was o pomoc !!! 

             Wyciągnijmy ją ze schroniska i pozwólmy na spokojne życie bez stresu i bólu. 

Każda złotówka będzie dla nas cenna i za każdą okazana pomoc będziemy ogromnie wdzięczni!

(https://www.facebook.com/groups/ZaginioneWroclaw/permalink/1127495990708895/)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Jędryszek - awatar

Beata Jędryszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Aurelia Piotrowska - awatar
Aurelia Piotrowska
1 269
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Pati - awatar
Pati
20
Aleksandra Ka - awatar
Aleksandra Ka
20
Igson - awatar
Igson
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Izabela - awatar
Izabela
20
Paweł Woźniak - awatar
Paweł Woźniak
50
Krysia - awatar
Krysia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij