Zbiórka Beatka, której pękło serce - zdjęcie główne

Beatka, której pękło serce

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Beata Jędryszek - awatar

Beata Jędryszek

Organizator zbiórki

                                                      Wrocławskie Schronisko.
                                                                 Kwarantanna.                                                                           

               Pokój nr 15, w którym od 1.10.18r. swój życiowy dramat przeżywa Beatka.

Beatka to 6 letnia kotka, która przez konieczność leczenia chorego pęcherza została oddana przez swoją włascicielkę jak rzecz. Kotka jest dużą srebrną buraską(6kg!). Przerażona obecną sytuacją całe dnie spędza pod poduszką lub kocykiem albo wciśnięta między klatkę a kuwetę.                                                               Jej widok łamie serce💔

Znalazł się dom tymczasowy dla koteczki ale nie mamy pieniążków na jej leczenie. Ma zdiagnozowany piasek w układzie moczowym. W związku z tym, że będzie w domu z innymi zwierzętami potrzeba też jej wykonać testy na FELV i FIV. Beatka musi też otrzymywać specjalistyczną karmę dla kotów z problemami urologicznymi.

                                                          Kochami błagamy Was o pomoc !!! 

             Wyciągnijmy ją ze schroniska i pozwólmy na spokojne życie bez stresu i bólu. 

Każda złotówka będzie dla nas cenna i za każdą okazana pomoc będziemy ogromnie wdzięczni!

(https://www.facebook.com/groups/ZaginioneWroclaw/permalink/1127495990708895/)

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Beata Jędryszek - awatar

Beata Jędryszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Aurelia Piotrowska - awatar
Aurelia Piotrowska
1 269
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Pati - awatar
Pati
20
Aleksandra Ka - awatar
Aleksandra Ka
20
Igson - awatar
Igson
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Izabela - awatar
Izabela
20
Paweł Woźniak - awatar
Paweł Woźniak
50
Krysia - awatar
Krysia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij