Rysia to sunia, która nie radziła sobie w schronisku  taka kupka nieszczęścia leżąca w budzie....  Pierwsze kroki poza boksem ciężko nazwać spacerem - Ryśka stała sparaliżowana z podwiniętym ogonem. Na szczęście Jej socjalizacja okazała się pestką - już po dwóch tygodniach żwawo maszerowała z innymi psami na spacerach.  Ktoś musiał Ją bardzo skrzywdzić - niemniej jednak udało się bardzo szybko odbudować Jej wiarę w człowieka.  Zabrałyśmy Ją ze schroniska w lutym 2017 roku z nadzieją, że szybko znajdzie dom. Piękna w typie sznaucera, kontaktowa, bez problemu dogadywała się i z psami i z sukami.  Niestety do chwili obecnej Rysia mieszka w hotelowym boksie a domu jak nie było tak nie ma.

Jak to możliwe? Sami nie umiemy tego wytłumaczyć.  Rysia ma ok 3 lat, jest wysterylizowana, nabrała trochę masy, ma niespożyte pokłady energii i i miłości do człowieka. Pies idealny dla kanapowca ale i dla sportowca. Nie pogardzi leżeniem na kanapie ze swoim człowiekiem a na spacerze spożytkuje swoją energię biegając z radosnym uśmiechem na pysku.  Dlaczego  więc nadal czeka?

Cały czas szukamy dla Niej szczęścia i czekamy na ten wyjątkowy dom ale na naszych barkach spoczywa utrzymanie Rysi w hotelu. Miesięczny koszt to 400 zł + karma,  odrobaczanie, zabezpieczenie na kleszcze/pchły.


Pomożecie nam utrzymać Rysie w hotelu?


Aktualności

 • Fundacja ZŁap Dom - awatar

  Fundacja ZŁap Dom

  07.09.17
  07.09.17

  Rysia czeka w hotelu

  Zdjęcie aktualności 7 623

Wpłaty - 2

Ewa Bogdaniuk - awatar
20
Ewa Bogdaniuk
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij