Zbiórka Dla Nowego Początku - zdjęcie główne

Dla Nowego Początku

33 099 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 290 osób
Martyna Hirowicz-Woźny - awatar

Martyna Hirowicz-Woźny

Organizator zbiórki

Zbiórkę organizujemy w imieniu naszych sąsiadów, którzy doświadczyli ogromnej tragedii. W pokoju ich dziecka wybuchł pożar, który rozprzestrzeniając się, pochłonął cały ich dobytek. W obliczu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy być dla nich iskrą nadziei. Razem, jako wspólnota, dążymy do wsparcia ich wysiłków w odbudowie życia.

Dołącz do naszej zbiórki, abyśmy razem mogli przywrócić światło i ciepło tej rodzinie przed świętami. Każdy wkład przyniesie nową iskrę nadziei, a nasza wspólna solidarność stanie się prezentem, który wniesie ciepło i radość do ich serc. Niech nasza miłość i wsparcie uczynią te Święta okazją do odbudowy i nowego początku.

Wiemy, że pieniądze nie odkupią ich ciepłych wspomnień, które do tej pory udało im się zgromadzić w ich wspólnym domu, ale nasze wpłaty pozwolą odzyskać im chociaż ułamek normalności.

Dzielmy się nie tylko materialnym wsparciem, ale także sercem, aby odbudować nie tylko ich mieszkanie, ale również marzenia. Razem, jako wspólnota, możemy stworzyć nową opowieść pełną nadziei, wspólnoty i magicznych chwil świątecznych.

Nasi sąsiedzi wiedzą o organizowanej przez nas zbiórce i są bardzo wdzięczni za każdy podarowany grosz. 

Komentarze


 • Justyna - awatar

  Justyna

  04.12.2023
  04.12.2023

  🥹🤗

 • Izabela Piszora - awatar

  Izabela Piszora

  01.12.2023
  01.12.2023

  😢😢😢🙏

33 099 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 290 osób
Martyna Hirowicz-Woźny - awatar

Martyna Hirowicz-Woźny

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 290

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
GR KYDEX - awatar
GR KYDEX
600
Madzia M - awatar
Madzia M
200
Bożena - awatar
Bożena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij