Zbiórka Bezpieczna i sucha stajenka - miniaturka zdjęcia

Bezpieczna i sucha stajenka

Zbiórka Bezpieczna i sucha stajenka - zdjęcie główne

Bezpieczna i sucha stajenka

2 256 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby w ciągu 10 dni.
Wpłać teraz
 
Katarzyna Trzaskowska - awatar

Katarzyna Trzaskowska

Organizator zbiórki

DRODZY!

Nazywam się Katarzyna Trzaskowska. Ci z Was, którzy mnie znają wiedzą, że dobrostan zwierząt leży mi bardzo na sercu. Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową w zdobyciu materiałów do budowy nowej stajenki w Dzikiej Ostoi Pod Dębami.

Jakiś czas temu los zaprowadził mnie w miejsce, gdzie Małgosia Szcześniewska wspierana przez swojego męża Ryśka stworzyła bezpieczny azyl dla zwierząt gospodarskich. Żyją skromnie, potrzeby podopiecznych stawiając na pierwszym miejscu.   Zwierzęta, które doznały przemocy, często skazane na śmierć, chore, okaleczone, nie raz głodne wracają tutaj do zdrowia i odzyskują godność. Ich życie nabiera sensu a kończy się wtedy, gdy zadecyduje o tym Matka Natura. Opiekuje się nimi wspaniały doktor Łukasz, systematycznie pojawia się kowal dbający o stan nóżek kopytnych a grono przyjaciół stara się wspierać i pomagać ile sił.

Ponieważ wciąż pojawiają się nowe istoty zaistniała potrzeba stworzenia nowego boksu, zwłaszcza że nowo przybyłe zawsze muszą przebyć kwarantannę w osobnym pomieszczeniu. Zabraliśmy się z gronem przyjaciół za pracę, jednak nie jesteśmy w stanie bez Waszej pomocy jej zakończyć.

Bardzo potrzebujemy funduszy do zakupu materiałów na dokończenie ostatniej ściany, zadaszenie (krokwi, drewna i pokrycia) oraz do wykonania solidnych drzwi.  Czas nagli a ostatnie burze pogorszyły tylko sytuację i trzeba wykonać kilka napraw w istniejących pomieszczeniach.

Dlatego z całego serca proszę POMÓŻCIE nam pomóc.

W zamian oferuję ogromną wdzięczność naszą i mieszkańców azylu.                         Jeżeli mielibyście ochotę ich poznać to zapraszam serdecznie na fejsbukową stronę" Dzika Ostoja Pod Dębami - azyl dla zwierząt" lub osobiście. Wtedy będziecie mogli na żywo zobaczyć kaczo-gęsi Gang Olsena, trójcę kucyków, czy stadko owiec, nie wspominając o kózkach pod przewodnictwem kozła Boruty, śwince Balbince i rzeszy kurek z pięknym kogutem Bohunem na czele.

Z OSTATNIEJ CHWILI!!!
Burze kolejny raz zalały padok i teren ostoi. Bardzo cierpią na tym zwierzęta, zwłaszcza kopytne. Dołożymy wszelkich starań by wykonać drenaż padoku. Cała praca będzie wykonana we własnym zakresie. Potrzebujemy funduszy na materiały , orurowanie i filtry. 

CUDOWNI POMAGACZE :), dzięki Wam już robimy zakupy!


Dzika Ostoja Pod Dębami bardzo serdecznie zaprasza. 

Nasz adres : 05-650 Chynów, Henryków 7G

Kontakt telefoniczny z Małgosią 669 874 044

Zaznaczam że zbiórkę tworzę w porozumieniu z właścicielką ostoi.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.06.20
  29.06.20

  Byłem na miejscu i potwierdzam - jest to miejsce skromne, ale dające zwierzętom schronienie i spokój. Każde wsparcie się przyda, tak czynem jak i "piniądzem".

  • Katarzyna Trzaskowska - awatar

   Katarzyna Trzaskowska - Organizator zbiórki

   29.06.20
   29.06.20

   Pięknie dziękuję za te słowa.

 • Edyta Jedrzejewska - awatar

  Edyta Jedrzejewska

  28.06.20
  28.06.20

  Glowa do gory bedzie dobrze 😘😘😘😘💪💪💪

  • Katarzyna Trzaskowska - awatar

   Katarzyna Trzaskowska - Organizator zbiórki

   29.06.20
   29.06.20

   Wierzę w to całym sercem. :)

2 256 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby w ciągu 10 dni.
Wpłać teraz
 
Katarzyna Trzaskowska - awatar

Katarzyna Trzaskowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Madzia Rubine - awatar
Madzia Rubine
50
Jolanta Lidia Pałczyńska - awatar
Jolanta Lidia Pałczyńska
50
Nnnn - awatar
Nnnn
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edyta Jedrzejewska - awatar
Edyta Jedrzejewska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij