Zbiórka pomoż nam przetrwać  - zdjęcie główne

pomoż nam przetrwać

1 830 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Fundacja Animals Mielec jest organizacją całkowicie charytatywną, działającą na rzecz bezdomnych zwierząt. Działa nieustannie od 2012 r. Wszystkie nasze działania są szczegółowo opisane na profilu fb Fundacja Aniamals Mielec. W samym tylko 2020 r. wykonaliśmy  320  darmowych zbiegów kastracji. Co czyni nas największą organizacją w południowej Polsce, kastrująca bezpłatnie zwierzęta.  150 kotek, 40 kocurków, 100 suczek oraz 30 psów. W 2021 r planumemy pobić rekord wykonanych zabiegów kastracji aby schroniska dla zwierząt nie były wreszcie potrzebne. Współpracujemy z lecznicami w Mielcu, Czerminie, Tarnobrzegu, Staszowie, a nawet w Przemyślu czy Gorzycach. Zabiegi wykonane głównie zwierzakom przygarniętym, bezdomnym, u osób w trudnej sytuacji finansowej czy posiadających większą ilość zwierząt.

Fundację prowadzimy całkowicie za darmo w czasie wolnym od pracy i obowiązków. Nie mamy etatów, nie pobieramy żadnego wynagrodzenia za naszą działalność.  Dokarmiamy koty wolno żyjące, przekazujemy budki dla tych kotów.

Pomagamy zwierzętom z ubogich gospodarstw poprzez przekazywanie bud, karmy suchej i mokrej, środków na odrobaczenie. Zapewniamy bezpłatne kastracje psów i kotów z takich miejsc.
Pomagamy w lokalnych schroniskach i przytuliskach. Wydajemy kilkanaście ton rocznie karmy karmicielom kotów wolożyjących głównie w Mielcu, Dębicy, Tarnobrzegu.

Prezentowne zdjęcia są zrobione przez nas, głównie na interwencjach. Nie mamy swojego lokum z oszczędności i spora część tych zwierzaków jest zebezpieczona w naszych domach prywatnych. Jeźdzomy do lecznic czy na interwencje swoimi własnymi samochodami prywatnymi na własnym paliwie. 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszych działań, sami nie dajemy już rady pomagać zwierzakom bezdomnych, szczególnie tych, za które najczęściej gminy nie chcą przyjąć odpowiedzialności i zdane są wyłącznie na naszą pomoc. Pomóżmy tym, co głosu nie mają.  W tym roku  nasz wydatki sięgnęły zenitu i przyprawiają nas o ból głowy, skąd wziąć na to pieniądze? Poniżej przedstawiamy zdjęcia z kilku akcji z samego tego roku  Błagamy wręcz o wsparcie naszych podopiecznych , choć o 20 zł. Bez Państwa pomocy nie możemy dalej ratować chorych, rannych upodlonych zwierząt.

Komentarze


  • Kasia - awatar

    Kasia

    15.07.2021
    15.07.2021

    Robicie super robotę na Podkarpaciu! Trzymam kciuki i oby z roku na rok było mniej bezdomniaków 💚

1 830 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Sabina Skowron - awatar
Sabina Skowron
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Asia - awatar
Asia
20
Kasia - awatar
Kasia
100
Sonic - działajcie dalej, grosik ode mnie. - awatar
Sonic - działajcie dalej, grosik ode mnie.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia Pietras - awatar
Kasia Pietras
50
Katarzyna Karolak - awatar
Katarzyna Karolak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij