Zbiórka Walczymy o moją mamę - zdjęcie główne

Walczymy o moją mamę

74 717 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 179 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Kaja Kościelniak - awatar

Kaja Kościelniak

Organizator zbiórki

Cześć,

Na początku chciałabym bardzo podziękować Ci, ze wszedłeś w moja zbiórkę. 

Niestety historia raka w mojej rodzinie nieustannie się powtarza. Tym razem przyszło mi zawalczyć o moją mamę. 

Moja mama jest super kobietą, której chce się żyć! Ma 56 lat, od 36 lat jest nauczycielką z wielkim sercem dla dzieci i ogromną pasją do nauczania. Na co dzień jest również naszą mamą, która poświęca każdą swoją chwilę i sporo troski dla mnie i mojego brata. No i w tym wszystkim jest tez rak. Rak niestety nie okazał się łaskawy i postanowił być bardzo złośliwy. Jest to Trójnegatywny rak piersi (TNBC), który jest niestety uważany za najbardziej agresywny spośród nowotworów piersi. Guz tego typu rośnie szybko a często zdarzają się rozległe przerzuty. 

Dlatego stąd moja ogromna prośba do Was.

Już raz Wasze dobre serca pokazały mi jaką mają moc. W 2016 roku, prowadziliśmy nierówną walkę z rakiem mojego taty dlatego wspomóżcie mnie i tym razem wygrać zdrowie i życie mojej mamy. 


Leczenie nie jest takie łatwe bo oprócz ogromu wiary, motywacji, wsparcia są niestety potrzebne pieniądze. 

Lek, który jest nam potrzebny, jest w Polsce refundowany lecz nie w przypadku raka piersi. Nazwa leku to PEMBROLIZUMAB (Keytruda).  

Sposób podawania leku wyznaczy lekarz prowadzący Dr hab. n. med. Michał Jarząb w trakcie chemioterapii, którą moja mama rozpoczęła 16.11.2022.


Lek ten wspomoże chemioterapię ponieważ trójujemny nowotwór piersi bywa oporny na leczenie chemioterapią. 


Ja od siebie oraz mojej rodziny chciałabym bardzo podziękować każdemu z Was za wielkie serce i wsparcie. Głęboko wierzę w to, że dobro powraca zawsze ze zdwojoną siłą i tak będzie tym razem.


Kaja.

Poniżej aktualny protokół leczenia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kaja Kościelniak - awatar

  Kaja Kościelniak

  29.11.2022
  29.11.2022

  Hej,

  Trochę mnie tu nie było, większość z Was ma szansę przeczytać na Facebooku oraz instagramie trochę więcej aktualizacji. Wciąż się tutaj uczę co i jak no i oczywiście nie zapominam, że wśród pomagających jest również sporo osób, których nie miałam szansy poznać nigdy a okazują nam tak wielkie serce.
  Mama czuje się super coraz bardziej widzę, że działa i się cieszy przy tym wszystkim! Dajecie mojej mamie sporo radości i chęci by tego guza zniszczyć bezpowrotnie 💛
  Naprawdę dziękuję w imieniu swoim oraz całej mojej rodziny. Każdy z nas jest w wielkim szoku tego jaki odzew jest na zbiórkę! To jest NIESAMOWITE! Wasza wiara w nas, w moją mamę sprawia, że mojej mamie bardzo chce się żyć! Dziękuję Wam za tę motywację, jest ona bardzo ważna przy tej chorobie.
  Kaja

Komentarze


 • Klonki - awatar

  Klonki

  05.12.2022
  05.12.2022

  Wszystko będzie dobrze <3

 • Alicja Tarabuła - awatar

  Alicja Tarabuła

  03.12.2022
  03.12.2022

  Całuje 😍

 • Marta Alicja - gra jak żyć panie premierze - awatar

  Marta Alicja - gra jak żyć panie premierze

  03.12.2022
  03.12.2022

  Gra jak żyć Panie premierze :) super licytacje :=) powodzenia

 • Joanna Główczyk licytacja długopis Parker - awatar

  Joanna Główczyk licytacja długopis Parker

  03.12.2022
  03.12.2022

  Trzymamy kciuki całą rodzinką💛😘

 • Maria Bąk - awatar

  Maria Bąk

  02.12.2022
  02.12.2022

  Wraz z córką trzymamy kciuki ❤️

74 717 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 179 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Kaja Kościelniak - awatar

Kaja Kościelniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 179

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Wolańska - awatar
Katarzyna Wolańska
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewelina S - awatar
Ewelina S
20
Barbara Urban - awatar
Barbara Urban
300
Aleksandra W kieliszki licyt - awatar
Aleksandra W kieliszki licyt
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij