Zbiórka Pomóżcie Nam normalnie żyć - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie Nam normalnie żyć Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżcie Nam normalnie żyć - zdjęcie główne

Pomóżcie Nam normalnie żyć

832 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Hej jesteśmy Stowarzyszeniem z Stargardu i bardzo potrzebujemy Waszej pomocy. Mianowicie potrzebujemy funduszy na turnus rehabilitacyjny, codzienną rehabilitację i remont Naszego miejsca spotkań. Zmagamy się z bardzo ciężka chorobą jaką jest Stwardnienie Rozsiane.

Nasza choroba jest choroba o przewlekłym i postępującym przebiegu. Dotyczy ośrodkowego układu nerwowego czyli mózgowia o rdzenia kręgowego. Na chorobę zapadają ludzie młodzi i nie ma skutecznego lekarstwa. Jednakże leki a w szczególności rehabilitacja pozwalają na spowolnienie oraz złagodzenie dolegliwości. Brak rehabilitacji do postępującej atrofii mózgu, dalszego rozwoju choroby i postępującej niesprawności. Wraz z rozwojem choroby , chorzy są zmuszeni do korzystania z pomocy nieformalnej, nie objętej pomocą instytucjonalną, czyli pomocy rodziny i organizacji społecznych.

Bardzo prosimy Was o wsparcie, bo bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować. Codzienna rehabilitacja i turnus pozwoli Nam czuć się normalnie i da poczucie wsparcia od Wszystkich z Was. 

W całej zbiórce wspiera Nas Stargardzkie stowarzyszenie Kuźnia Mozliwości, na którego stronie na FB także możecie śledzić Nasze postępy w osiągnięciu celu.

Kwotę zebrana przeznaczymy na turnus rehabilitacyjny w Sarbinowie, rehabilitację codzienna , a także remont Naszych pomieszczeń. 

Nie bądźcie bierni, dajcie Nam życie . Każda złotówka zwiększa Naszą szansę na normalne życie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Zbigniew Strzelecki - awatar

  Zbigniew Strzelecki

  15.06.2023
  15.06.2023

  Najlepszego Pmyślności .

 • Mat Stargard - awatar

  Mat Stargard

  15.06.2023
  15.06.2023

  ✌️😍

832 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maja - awatar
Maja
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Tolek - awatar
Tolek
50
Piotr Dębczak - awatar
Piotr Dębczak
50
Zbigniew Strzelecki - awatar
Zbigniew Strzelecki
50
Rafał Kreja - awatar
Rafał Kreja
100
Jędza - awatar
Jędza
100
Mat Stargard - awatar
Mat Stargard
62
Maria Sikorska - awatar
Maria Sikorska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij