Porzucona kocia rodzinka

1 540 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Maria Gancarz - awatar

Maria Gancarz

Organizator zbiórki

Pod moją opiekę 5 czerwca trafiła porzucona w kartonie kocia rodzinka - kotka z czterema maluszkami. Kotka to drobniutka, wychudzona, ale śliczna tricolorka, kociaki mają około pięciu tygodni - biało-bura i bardzo jasna tricolorka to kotki, natomiast czarnuszek i rudo-biały to kocurki.  Mimo "przygody", która je spotkała są zdrowe, wesołe i chętne do zabawy. Zaczęły już jeść samodzielnie i z dnia na dzień pochłaniają coraz większą ilość jedzenia, a co za tym idzie zużywają duże ilości żwirku.
Mamusia kociaków ma również ogromny apetyt co mnie bardzo cieszy, ponieważ szybciej dochodzi do siebie po porodzie oraz przykrych przeżyciach, ale z drugiej strony martwię się czy dam radę zapewnić rodzince odpowiednie wyżywienie, gdyż moje zasoby finansowe są bardzo, bardzo małe. Dlatego zwracam się do ludzi dobrej woli, kochających zwierzęta o pomoc i wsparcie żebym mogła zapewnić im lepsze życie.------------------------------------------------------------------------------------------------------
AKTUALIZACJA (26.07.2019) :
Mamy dla Was mnóstwo wiadomości niestety .... Same złe ... Kociaki miały testy na panleukopenię, FIV/ FeLV i FIP. Ten ostatni okazał się niestety dodatni...Przebadaliśmy pozostałe kociaki i Daszkę, która przyjęła kociaki ze strychu, które musiały być zabrane od matki. Wyniki nas przeraziły. Kotka ma już zmiany w brzuchu widoczne na RTG, brzuch się powiększył, test pozytywny. U kotki i dwóch najsłabszych kociaków rozwija się FIP. Jedna z dobrych duszyczek widząc stan Dafi, jak z każdą minutą uchodzi z niej życie zawiozła ją do kliniki Alfavet do Rzeszowa. Kociak przeżył noc, ale dzisiaj stwierdzono obecność płynu w otrzewnej. Nie poddajemy się. Walczymy... Więcej szczegółowych informacji można przeczytać na : https://www.facebook.com/PomagamyZwierzakomKrosno/posts/1300045996844531 (Zamieszczam link, ponieważ tutaj jest za mało miejsca, by wszystko opisać, dołączam zdjęcia faktur i testów)------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kim jestem? Mam na imię Maria. Zwierzęta od zawsze były moją pasją. Odkąd pamiętam były częścią mojego życia. Od ponad dwóch lat pomagam potrzebującym i bezdomnym zwierzętom. Od pewnego czasu zajmuję się prowadzeniem domu tymczasowego dla kotów oraz szukam im nowych opiekunów. Jestem osobą empatyczną z sercem do zwierząt, która nie potrafiłaby odmówić im tej pomocy. 


Aktualizacje


 • Maria Gancarz - awatar

  Maria Gancarz

  05.01.2020
  05.01.2020

  Wszystkie kociaki znalazły domki, a dzisiaj po wielu miesiącach czekania na dom pojechała Dasza. Zamieszka aż w Wiedniu!! Bardzo cieszy nas ta adopcja. Dasza pokonała koronowirusa i jest całkowicie zdrowa!!! 😍 Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim pomagającym, bez Was nie dalibyśmy rady! ❤️❤️❤️

  Zdjęcie aktualizacji 42 289

Komentarze


 • Kajtuś i Lola - awatar

  Kajtuś i Lola

  28.07.2019
  28.07.2019

  miau...

  • Maria Gancarz - awatar

   Maria Gancarz - Organizator zbiórki

   28.07.2019
   28.07.2019

   Dziękuję za wsparcie!! ❤️

 • Lisa - awatar

  Lisa

  09.06.2019
  09.06.2019

  Powodzenia

  • Maria Gancarz - awatar

   Maria Gancarz - Organizator zbiórki

   09.06.2019
   09.06.2019

   Bardzo dziękuję ❤

1 540 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Maria Gancarz - awatar

Maria Gancarz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Zdzislawa Kamińska - awatar
Zdzislawa Kamińska
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Ewa, trzymam kciuki - awatar
Ewa, trzymam kciuki
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Monika - awatar
Monika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paulina - awatar
Paulina
50
Rafał Walas - awatar
Rafał Walas
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij