Zbiórka Schronienie dla matek z dziećmi - zdjęcie główne

Schronienie dla matek z dziećmi

25 081 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 288 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

Organizator zbiórki


Drodzy Przyjaciele!!! Zwracam się  w imieniu Fundacji "Zdążyć z Miłością" z gorącą prośbą, o pomoc w ukończeniu remontu i wyposażeniu 3 mieszkań wspomaganych dla samotnych, bezdomnych matek z dziećmi oraz samotnych  kobiet, jakie znalazły w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki temu przedsięwzięciu kolejne mamy wraz z dziećmi będą mogły zamieszkać w samodzielnych mieszkaniach, które dla nich przygotowujemy. Ostatnio ze względu na pandemię zbieranie funduszy było znacznie utrudnione, stąd zmuszeni byliśmy odwołać imprezy charytatywne, gdzie zwykle zbieraliśmy środki na kolejne remonty.

Do tej pory  wyremontowaliśmy i oddaliśmy do użytku dwa mieszkania chronione dla samotnych, bezdomnych matek z dziećmi, w których schronienie znalazło 17 kobiet i 29 dzieci, a także świetlicę „Przystanek pod Niebem” dla naszych podopiecznych. W mieszkaniach tych kobiety wraz z dziećmi znalazły "swój dom",otoczone wsparciem wolontariuszy, psychologa, terapeuty, opiekuna mieszkania, czy logopedy Fundacji, aby w ten sposób mogły przygotować się do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie w przyszłości,  uzupełnić wykształcenie i podjąć pracę. 

W czasie trwania remontu doszło do zalania części budynku podczas ulewy. Parter kamienicy wymagał w zwiazku z tym osuszania i dodatkowych nakładów finansowych.

Szanowni Państwo, w zwiazku z tym prosimy nadal o wsparcie finasowe, nie dla siebie lecz dla dzieci ich matek, abyśmy mogli przygotować kolejne mieszkania wspomagane.

Wierzę, że i tym razem uda nam się dokończyć kolejne przedsięwzięcie dzięki pomocy, oraz wielkim, otwartym sercom naszych Darczyńców!!!


 


Aktualizacje


 • Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

  Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

  20.08.2021
  20.08.2021

  Szanowni Państwo, ostatnie ulewne deszcze w Koszalinie spowodowały ponowne zalanie remontowanej pezez Fundację kamienicy, w której powstają mieszkania wspomagane dla samotnych matek z dziećmi oraz Centrum Wsparcia dla Bezrobotnych. Znowu osuszanie, przesunięcie terminu realizacji a przede wszystkim kolejne nakłady finansowe. Bardzo prosimy Ludzi Dobrej Woli o dalszą pomoc abyśmy mogli ukończyć nasz projekt. Nie poddajemy się, walczymy dalej! Z Wami nam sie uda!!!

  Zdjęcie aktualizacji 73 151

Komentarze


 • DOROTA Róża - awatar

  DOROTA Róża

  05.07.2021
  05.07.2021

  Życzę powodzenia w zbiórce, ciągle dużo osób potrzebuje pomocy. Pozdrawiam.

25 081 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 288 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Małgorzata Kaweńska-Ślęzak - awatar

Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 288

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Bajor - awatar
Bajor
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
sylwia pietrzak - awatar
sylwia pietrzak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij