Zbiórka Pilna sterylizacja 10 suczek - zdjęcie główne

Pilna sterylizacja 10 suczek

2 490 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Aktualnie w schronisku w Krzesimowie nadal przebywa 117 psiaków. Z tego tylko 40 psiaków jest utrzymywanych przez Gminy. Pozostałe 77 psiaków od 2016 roku jest na wyłącznym utrzymaniu Świdnickiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami. Sytuacja finansowa schroniska jest trudna, pieniędzy brakuje na wszystko. Największy problem stanowi leczenie i profilaktyka zdrowotna.Tym bardziej, że część naszych podopiecznych, to starsze psiaki, które mają już problemy zdrowotne. Nie ma praktycznie dnia, żeby chociaż jeden psiak nie trafił do lecznicy, kilka psiaków musi na stałe przyjmować leki.  Do tego dochodzą zabiegi operacyjne, takie jak mastektomia, usuwanie guzów itp. Osobny  problem, to sterylizacje i kastracje. Zdecydowana większość suczek jest wysterylizowana ale nie wszystkie. Na zabieg czeka jeszcze 8 suczek  pochodzących z Gmin, które nie łożą na ich utrzymanie. NIE WYDAJEMY DO ADOPCJI SUCZEK NIE WYSTERYLIZOWANYCH. Te sterylizacje są tak pilne, bo zwiększaja szanse na adopcje. Tylko  dzięki zbiórkom ogłaszanym na platformach pomocowych jesteśmy w w stanie leczyć nasze psiaki. Na zabieg sterylizacjie czekają:  Saba, Bella, Cuga, Borówka  i dwie siostry Malwinki. Koszt zabiegu sterylizacji jest uzależniony od wielkości psa i wynosi (cena dla schroniska) około 200-250 zł. Cztery suczki są duże, pozostałe - średnie, więc koszt sterylizacji powinien wynieść, pozostałe średnie.  Reoperacji musi być też poddana Saga, której wiele lat temu zamiast pelnej sterylizacji, wycieto tylko jeden jajnik.  czeka W bieżącym roku zabiegowi sterylizacji poddane zostały : Pola, Masza, Małpiatka, Kora, Hana, Dzika, Belunia, Tajga, Fruzia i Cerowana oraz Cuga i Heksa a wykastrowne zostały: Smutas, Pedro, Czester, Kapitan, Unkas, Reno i Roni oraz Koniś.          

Aktualizacje


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  30.06.2018
  30.06.2018

  W sobotę 30 czerwca kolejna sunia trafiła do leccznicy dr Ronalda Kusego na zabioeg sterylizacji. po zabiegu wykonanym przez "nasz" doktor Emilke Chmiel, sunia wróciła do schronioska. Kilka dni spedzi sama w osobnym boksie dla rekonwalescentów.

  Zdjęcie aktualizacji 16 909

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.06.2018
  30.06.2018

  :) pozdrawiam

 • Edyta - awatar

  Edyta

  29.04.2018
  29.04.2018

  Powodzenia , popieram wasz cel :)

2 490 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Gromadka - awatar
Gromadka
200
Beata - awatar
Beata
20
Olga - awatar
Olga
50
Monika Radlak - awatar
Monika Radlak
30
Edyta - awatar
Edyta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij