Zbiórka Pilna sterylizacja 10 suczek - zdjęcie główne

Pilna sterylizacja 10 suczek

2 490 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Aktualnie w schronisku w Krzesimowie nadal przebywa 117 psiaków. Z tego tylko 40 psiaków jest utrzymywanych przez Gminy. Pozostałe 77 psiaków od 2016 roku jest na wyłącznym utrzymaniu Świdnickiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami. Sytuacja finansowa schroniska jest trudna, pieniędzy brakuje na wszystko. Największy problem stanowi leczenie i profilaktyka zdrowotna.Tym bardziej, że część naszych podopiecznych, to starsze psiaki, które mają już problemy zdrowotne. Nie ma praktycznie dnia, żeby chociaż jeden psiak nie trafił do lecznicy, kilka psiaków musi na stałe przyjmować leki.  Do tego dochodzą zabiegi operacyjne, takie jak mastektomia, usuwanie guzów itp. Osobny  problem, to sterylizacje i kastracje. Zdecydowana większość suczek jest wysterylizowana ale nie wszystkie. Na zabieg czeka jeszcze 8 suczek  pochodzących z Gmin, które nie łożą na ich utrzymanie. NIE WYDAJEMY DO ADOPCJI SUCZEK NIE WYSTERYLIZOWANYCH. Te sterylizacje są tak pilne, bo zwiększaja szanse na adopcje. Tylko  dzięki zbiórkom ogłaszanym na platformach pomocowych jesteśmy w w stanie leczyć nasze psiaki. Na zabieg sterylizacjie czekają:  Saba, Bella, Cuga, Borówka  i dwie siostry Malwinki. Koszt zabiegu sterylizacji jest uzależniony od wielkości psa i wynosi (cena dla schroniska) około 200-250 zł. Cztery suczki są duże, pozostałe - średnie, więc koszt sterylizacji powinien wynieść, pozostałe średnie.  Reoperacji musi być też poddana Saga, której wiele lat temu zamiast pelnej sterylizacji, wycieto tylko jeden jajnik.  czeka W bieżącym roku zabiegowi sterylizacji poddane zostały : Pola, Masza, Małpiatka, Kora, Hana, Dzika, Belunia, Tajga, Fruzia i Cerowana oraz Cuga i Heksa a wykastrowne zostały: Smutas, Pedro, Czester, Kapitan, Unkas, Reno i Roni oraz Koniś.          

Aktualizacje


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  30.06.2018
  30.06.2018

  W sobotę 30 czerwca kolejna sunia trafiła do leccznicy dr Ronalda Kusego na zabioeg sterylizacji. po zabiegu wykonanym przez "nasz" doktor Emilke Chmiel, sunia wróciła do schronioska. Kilka dni spedzi sama w osobnym boksie dla rekonwalescentów.

  Zdjęcie aktualizacji 16 909

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.06.2018
  30.06.2018

  :) pozdrawiam

 • Edyta - awatar

  Edyta

  29.04.2018
  29.04.2018

  Powodzenia , popieram wasz cel :)

2 490 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Gromadka - awatar
Gromadka
200
Beata - awatar
Beata
20
Olga - awatar
Olga
50
Monika Radlak - awatar
Monika Radlak
30
Edyta - awatar
Edyta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij