Zbiórka MPDz kontra samodzielność - zdjęcie główne

MPDz kontra samodzielność

39 293 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 575 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jadwiga Florek - awatar

Jadwiga Florek

Organizator zbiórki

Część, nazywam się Olivier,opowiem Wam moją historię...mam 13 lat i mózgowe porażenie dziecięce,nie jest łatwo moim bliskim ponieważ nie poruszam się samodzielnie i nie jestem zbyt samodzielny, wymagam ciągłego wsparcia osoby dorosłej. Nie potrafię samodzielnie się ubrać, skorzystać z toalety czy wziąć kąpiel,ale dzięki systematycznej rehabilitacji i pracy wielu specjalistów potrafię mówić, jeść i poruszać się na wózku inwalidzkim.

Potrzebuję pomocy i o nią proszę ,ostatnio szybko rosnę i muszę zmienić ortezy, chciałbym skorzystać z turnusu na wakacje i sprzętu, który uczy mnie prawidłowego wzorca chodu i pionizuje, potrzebuję systematycznej rehabilitacji , wielu specjalistycznych terapii. Rodzice starają się bardzo żeby mi wszystko zapewnić ale nie zawsze na wszystko wystarczy...

Więc proszę pomóżcie mi w systematycznej,wielospecjalistycznej terapii abym mógł kiedyś sam pójść samodzielnie w świat ❤️👨‍🦽

Pamiętajcie o mnie..

Dziękuję Olivier ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jadwiga Florek - awatar

  Jadwiga Florek

  25.06.2022
  25.06.2022

  Ostatnia wizyta u ortopedy zmieniła nasze plany rehabilitacyjne.😢
  Olivier ma zdiagnozowaną niewielką skoliozę, w ostatnimi czasie urósł ( skolioza również się powiększyła),dmuchamy na zimne i bardzo pilnujemy pozycji posturalnej syna, która jest istotnym punktem w spełnieniu marzenia Oliviera.
  Olivier nie ma wystarczającej siły aby poprawnie utrzymać sylwetkę w NF- WALKER, zaczyna chodzić kompensacyjne w związku z czym boimy się większego skrzywienia i problemów z biodrami.
  W porozumieniu z Aleksandrą Łoś, fizjoterapeutką na co dzień zajmującą się planowaniem przebiegu rehabilitacji Oliviera zdecydowaliśmy na przełożenie zakupu chodzika i skupieniu się na jeszcze intensywniejszym podejściu do ćwiczeń pilnujących prawidłową pozycję posturalną syna.
  Musimy skupić się na ćwiczeniach w wypożyczonym INNOWALK, jest to sprzęt który pozwala na większą stabilizację kręgosłupa i w przyszłości pozwoli na przygotowaniem Oliviera na chodzenie w NF-WALKER.
  Kochani, nie rezygnujemy z marzeń ale chcemy odpowiedzialne podejść do prawidłowego rozwoju naszego Oliviera i decydujemy się na dłuższą ale bardziej bezpieczną drogę.
  W związku z tym w dalszym ciągu prosimy o Wasze wsparcie, które pozwoli nam na przedłużanie wypożyczonego innowalka, turnus rehabilitacyjny i sprzęt ortopedyczny.

  Zdjęcie aktualizacji 97 187

Komentarze


 • OLA MACIEJCZYK - awatar

  OLA MACIEJCZYK

  22.11.2022
  22.11.2022

  Mądre bajki

 • Marlena - awatar

  Marlena

  21.11.2022
  21.11.2022

  Marlena Nawój - obraz

 • Piotr Sendecki - awatar

  Piotr Sendecki

  14.11.2022
  14.11.2022

  Kartki i kubek

 • Basia Maciejczyk - awatar

  Basia Maciejczyk

  12.11.2022
  12.11.2022

  Książeczki i zapach ze świecami

 • Aleksandra Maciejczyk - awatar

  Aleksandra Maciejczyk

  10.11.2022
  10.11.2022

  Kicia Kocia na lotnisku

39 293 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 575 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jadwiga Florek - awatar

Jadwiga Florek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 575

Ela Ślązak - awatar
Ela Ślązak
100
Maria Kulczycka czapka - awatar
Maria Kulczycka czapka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Weronika - awatar
Weronika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Justyna Kata-Podkańska - awatar
Justyna Kata-Podkańska
80
Ewa Obszyńsla - awatar
Ewa Obszyńsla
20
Elzbieta Kowalewska - awatar
Elzbieta Kowalewska
65
Wioletta Pietrusiewicz zestaw świąteczny - awatar
Wioletta Pietrusiewicz zestaw świąteczny
55
Adriana Marciniak ramki - awatar
Adriana Marciniak ramki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij