Zbiórka Pomoc w rozwijaniu pasji - zdjęcie główne

Pomoc w rozwijaniu pasji

274 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Przemek Młoczkowski - awatar

Przemek Młoczkowski

Organizator zbiórki

Cześć!

Jestem Przemek i lubię obserwować przyrodę. Moją pasją jest fotografowanie, w szczególności dzikich zwierząt i przyrody. Posiadam swój własny profil, który nazywa się PasjaPrzyroda i tam zamieszczam swoje zdjęcia. Chciałbym przede wszystkim rozwijać swoją pasję i robić coraz lepsze zdjęcia. Myślę o założeniu i prowadzeniu kanału na Youtube. Celem zbiórki jest profesjonalny obiektyw do fotografowania dzikiej przyrody. Taki obiektyw to bardzo kosztowny sprzęt, na który mnie nie stać. Ponoć marzenia się spełniają i to może właśnie dzięki wam uda mi się je zrealizować. Gdyby 25 tysięcy osób wpłaciło choćby po 1 zł uzbierała by się potrzebna suma. Myśląc o zbiórce chciałbym abyście w zamian mogli coś otrzymać, żeby się jakoś odwdzięczyć. Jeżeli uda mi się zebrać potrzebą kwotę to założę kanał na Youtube gdzie opowiem o tajnikach fotografowania dzikiej przyrody oraz pokaże jak ja staram się to robić.  Mam nadzieję że się uda!

274 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Przemek Młoczkowski - awatar

Przemek Młoczkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Piotr Preis Giga Chad - awatar
Piotr Preis Giga Chad
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bartosz stasiak - awatar
Bartosz stasiak
1
Kacper Chrobot - awatar
Kacper Chrobot
2
Gabi - awatar
Gabi
2
Jakub Włodarczyk - awatar
Jakub Włodarczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jakub Woliński - awatar
Jakub Woliński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij