Zbiórka utworzenie Centrum w Kluczach - miniaturka zdjęcia

utworzenie Centrum w Kluczach

Justyna Dorobisz - awatar

Justyna Dorobisz

Organizator zbiórki

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie realizacji szczytnego celu, którym jest utworzenie Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Kluczach.

Na otwarcie i rozpoczęcie działalności tej placówki oczekuje ponad 140 osób z niepełnosprawnością intelektualną. Placówka zapewni im kompleksową pomoc, m.in. rehabilitację, specjalistyczne terapie, system mieszkań wspomaganych, da szansę odnalezienia się na rynku pracy dzięki uzyskaniu kompetencji zawodowych. Będzie wspierała również członków rodzin osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie różnych form wsparcia tj. pomoc psychologiczna, opieka "wytchnieniowa" i innych w zależności od potrzeb.

PSONI Koło w Wolbromiu jest pozarządową organizacją pożytku publicznego. Zostało powołane w 1995 roku, w głównej mierze przez rodziców dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Z naszą dotychczasową działalnością mogą Państwo zapoznać się odwiedzając naszych podopiecznych  w prowadzonych placówkach lub na stronie internetowej www.psoni-wolbrom.pl

Do tej pory na utworzenie Centrum w Kluczach pozyskaliśmy w użyczenie na okres 20 lat budynek po byłym Zespole Szkół w Kluczach. W procedurach konkursowych uzyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 4 660 000 zł z MRPO oraz 1 240 000 zł z PFRON. Z uwagi na wzrost w ostatnim czasie cen w budownictwie potrzebujemy jeszcze kwotę 590 000 zł na całkowite zamknięcie inwestycji.

Również Państwo możecie skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tą niecodzienną inicjatywę. Gorąco liczymy na Państwa wsparcie w zdobyciu brakujących funduszy.             Będziemy szczęśliwi i zaszczyceni móc wspólnie z Państwem uroczyście otworzyć pod koniec 2019 roku ten nowoczesny obiekt.

Szanowni Państwo każda wpłacona złotówka przybliży nas do osiągnięcia zamierzonego celu w drodze do usamodzielniania się osób niepełnosprawnych.

Wybierz kwotę

Komentarze

  • BOGUSŁAW SORODNIK - awatar

    BOGUSŁAW SORODNIK

    18.10.18
    18.10.18

    Razem możemy więcej

Justyna Dorobisz - awatar

Justyna Dorobisz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 13

Ireneusz Zarzycki - awatar
100
Ireneusz Zarzycki
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Justyna Dorobisz - awatar
100
Justyna Dorobisz
Iwona Musiałowska - awatar
100
Iwona Musiałowska
Zbysław Owczarski - awatar
200
Zbysław Owczarski
Barbara Świerczek - awatar
100
Barbara Świerczek
M. Osuszek - awatar
20
M. Osuszek
Gabi - awatar
50
Gabi
BOGUSŁAW SORODNIK - awatar
100
BOGUSŁAW SORODNIK
Sylwia Grudzińska - awatar
20
Sylwia Grudzińska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.