Justyna Dorobisz - awatar

Justyna Dorobisz

Organizator zbiórki

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie realizacji szczytnego celu, którym jest utworzenie Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Kluczach.

Na otwarcie i rozpoczęcie działalności tej placówki oczekuje ponad 140 osób z niepełnosprawnością intelektualną. Placówka zapewni im kompleksową pomoc, m.in. rehabilitację, specjalistyczne terapie, system mieszkań wspomaganych, da szansę odnalezienia się na rynku pracy dzięki uzyskaniu kompetencji zawodowych. Będzie wspierała również członków rodzin osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie różnych form wsparcia tj. pomoc psychologiczna, opieka "wytchnieniowa" i innych w zależności od potrzeb.

PSONI Koło w Wolbromiu jest pozarządową organizacją pożytku publicznego. Zostało powołane w 1995 roku, w głównej mierze przez rodziców dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Z naszą dotychczasową działalnością mogą Państwo zapoznać się odwiedzając naszych podopiecznych  w prowadzonych placówkach lub na stronie internetowej www.psoni-wolbrom.pl

Do tej pory na utworzenie Centrum w Kluczach pozyskaliśmy w użyczenie na okres 20 lat budynek po byłym Zespole Szkół w Kluczach. W procedurach konkursowych uzyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 4 660 000 zł z MRPO oraz 1 240 000 zł z PFRON. Z uwagi na wzrost w ostatnim czasie cen w budownictwie potrzebujemy jeszcze kwotę 590 000 zł na całkowite zamknięcie inwestycji.

Również Państwo możecie skorzystać z niepowtarzalnej okazji i włączyć się w tą niecodzienną inicjatywę. Gorąco liczymy na Państwa wsparcie w zdobyciu brakujących funduszy.             Będziemy szczęśliwi i zaszczyceni móc wspólnie z Państwem uroczyście otworzyć pod koniec 2019 roku ten nowoczesny obiekt.

Szanowni Państwo każda wpłacona złotówka przybliży nas do osiągnięcia zamierzonego celu w drodze do usamodzielniania się osób niepełnosprawnych.

Aktualności

 • Justyna Dorobisz - awatar

  Justyna Dorobisz

  27.11.18
  27.11.18

  UCZYŃ PRZYJAZNY GEST I OTWÓRZ PRZED NAMI SERCE Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty- zebraliśmy 1150 zł. Do pełnej kwoty jeszcze dużo nam brakuje, ale ufamy, że znajdą się osoby, które pomogą nam zebrać brakujące fundusze na utworzenie Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Kluczach, które zapewni kompleksową pomoc osobom z niepełnosprawnością intelektualną.Z góry dziękujemy wszystkim wspierającym naszą inicjatywę. Nieważne czy finansowo, czy w inny sposób. Jeżeli nie masz żadnych możliwości finansowych aby nas wesprzeć – oczywiście rozumiemy to i prosimy o poinformowanie swoich znajomych o naszej zbiórce. Im więcej osób o nas usłyszy, udostępni zbiórkę, tym większe mamy szanse na otrzymanie kolejnej „złotówki”, a jak każdy dobrze wie, ziarnko do ziarnka…

  Zdjęcie aktualności 22 347

Komentarze

 • Iwona Matczuk - awatar

  Iwona Matczuk

  16.12.18
  16.12.18

  Trzymam kciuki, wierzę że się uda ☺️

 • BOGUSŁAW SORODNIK - awatar

  BOGUSŁAW SORODNIK

  18.10.18
  18.10.18

  Razem możemy więcej

Justyna Dorobisz - awatar

Justyna Dorobisz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 17

Iwona Matczuk - awatar
20
Iwona Matczuk
Dorota M. - awatar
50
Dorota M.
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Marta Szatan - awatar
100
Marta Szatan
Ireneusz Zarzycki - awatar
100
Ireneusz Zarzycki
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Justyna Dorobisz - awatar
100
Justyna Dorobisz
Iwona Musiałowska - awatar
100
Iwona Musiałowska
Zbysław Owczarski - awatar
200
Zbysław Owczarski
Barbara Świerczek - awatar
100
Barbara Świerczek

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij