Zbiórka na Swiatowe Dni Mlodziezy 2019 - zdjęcie główne

na Swiatowe Dni Mlodziezy 2019

491 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Grzegorz Malinowski - awatar

Grzegorz Malinowski

Organizator zbiórki

Jestem duszpasterzem młodzieży przygotowującej się w parafii pw. św. Mikołaja w Gdyni do wyjazdu w styczniu 2019 r. na Światowe Dni Młodzieży w Panamie.

Bardzo chcemy jako parafia dofinansować 11 osób jadących z naszej parafii na ŚDM do Panamy. Niestety koszty udziału – ok. 8000 zł na osobę -  są bardzo wysokie. Będziemy wdzięczni za wszelkie wsparcie finansowe. Obiecujemy naszą modlitwę w intencji ofiarodawców. Zachęcam do inwestowania w naszą młodzież!

Komentarze


  • Boguś - awatar

    Boguś

    25.06.2018
    25.06.2018

    Życzę wspaniałej przygody.

491 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Grzegorz Malinowski - awatar

Grzegorz Malinowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Bogumiła i Andrzej Zdrojewscy - awatar
Bogumiła i Andrzej Zdrojewscy
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Zdrojewska - awatar
Małgorzata Zdrojewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Boguś - awatar
Boguś
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Natalia K. - awatar
Natalia K.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij