Janusz Rawski - awatar

Janusz Rawski

Organizator zbiórki

Cześć,

Jeśli w tym roku także planujesz wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy razem z nami, czyli Stowarzyszeniem Honorowych Dawców Krwi "Ratownik" w Horyńcu-Zdroju, zrób to już teraz, przez Naszą zbiórkę na Pomagam.pl!

https://www.facebook.com/HonorowiHoryniec

Celem 27 finału WOŚP jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Wszystkie pieniądze z tej zbiórki zostaną automatycznie przekazane na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serwis Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty związane z księgowaniem przelewów. Oznacza to, że cała wpłacona przez Ciebie kwota zostanie przeznaczona na pomoc potrzebującym!

Nie szukaj wymówek. Każda złotówka się liczy! Skoro dotarłeś już tutaj, to na pewno możesz poświecić jeszcze kilkanaście sekund na dokonanie wpłaty.

Wesprzyjmy WOŚP razem - tu i teraz ! Nie czekaj. Kliknij przycisk "Wpłać teraz".

Od tej pory to nasza wspólna zbiórka! Udostępnij ją na Facebooku i zaproś do niej kolejne osoby ! A może wyślesz jeszcze wiadomość na czacie do 3 najbliższych znajomych ? Przy odrobinie wysiłku, wspólnie możemy zebrać naprawdę dużą kwotę!

W niedzielę 13 stycznia 2019 r. możesz też pomóc oddając krew dla strażaka, Rafała Bala z KM PSP w Rzeszowie, który pilnie potrzebuje krwi grupy ARh- (minus), Szpital Chopina w Rzeszowie, oddział hematologii. Będzie grochówka z kuchni polowej i zbiórka dla WOŚP. Szukaj dymiącej kuchni wojskowej w okilicy GOK'u w Horyńcu-Zdroju, ul. Sobieskiego 4.

Zbiórka krwi w godzinach od 9 do 12. Grochówka do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy!

SHDK Ratownik w Horyńcu-Zdroju!

Janusz Rawski - awatar

Janusz Rawski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij