Zbiórka Pompa insulinowa dla Jasia MM640 - zdjęcie główne

Pompa insulinowa dla Jasia MM640

18 002 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 275 osób
Dawid Foltyński - awatar

Dawid Foltyński

Organizator zbiórki

Kilka dni temu rodzice 4-letniego Jasia dowiedzieli się o jego ciężkiej chorobie. 

W ciągu kilku chwil życie całej rodziny zmieniło się o 180 stopni. Wszystko, co wydawało się być "oczywiste", nagle przestało takie być. Jasiu choruje na cukrzycę - chorobę, która dla dziecka w tym wieku jest nie lada wyzwaniem. Czeste klucie igłą, dieta, odmowa wielu przyjemności... 

Jasiu jest młodszym synkiem naszej koleżanki Ani, która na codzień jest wsparciem dla nas wszystkich. Pomaga nam w trudnych sytuacjach, a teraz sama potrzebuje naszego wsparcia. 

Pieniądze, które zbieramy zostaną przeznaczone na pompę insulinowa mini med 640, której koszt jest bardzo duży. Według lekarzy, jest to najlepszy wybór że względu na czułość na spadek cukru poniżej 90 jednostek. Pompa, o której piszemy nie jest refundowane, a więc nasze wsparcie to jedyny sposób na to, aby Jasiu mógł funkcjonować jak zdrowe dziecko. 

Ania i jej mąż są w pełni świadomi chęci naszej pomocy i wyrazili zgodę na publikację informacji na temat choroby Jasia. 

Pomóżmy Jasiowi uzbierać na pompę. 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.02.2019
  08.02.2019

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.2019
  01.02.2019

  Zdrówka !

 • ZIBI - awatar

  ZIBI

  28.01.2019
  28.01.2019

  Dużo,Dużo Zdrowia.

 • GlamourGroup - awatar

  GlamourGroup

  27.01.2019
  27.01.2019

  Zdrówka 😉

 • FILIP - awatar

  FILIP

  25.01.2019
  25.01.2019

  Powodzenia i życzę dużo, dużo, dużo zdrówka...

18 002 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 275 osób
Dawid Foltyński - awatar

Dawid Foltyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 275

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
165
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zabawa Karnawałowa-Przedszkole w Danielowicach - awatar
Zabawa Karnawałowa-Przedszkole w Danielowicach
1 635
MARZENA Górska - awatar
MARZENA Górska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
180
Mariusz - awatar
Mariusz
20
Mariusz - awatar
Mariusz
50
Małgorzata Mikoda - awatar
Małgorzata Mikoda
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij