Zbiórka Dla Karolka - małego wojownika - miniaturka zdjęcia

Dla Karolka - małego wojownika

Andrzej Goc - awatar

Andrzej Goc

Organizator zbiórki

Cześć,

Mam na imię Karol Goc i chcę opowiedzieć Ci moją historię (z opowiadaniem pomaga mi Tata). 

Historię niezwykłą ale prawdziwą - czy z Happy Endem - wierzę, że tak. 

Wszystko zaczęło się jeszcze w brzuchu u mamy. Ja razem z moimi dwoma braćmi (tak było nas tam trzech), dojrzewaliśmy do momentu kiedy będziemy mogli zdrowi i uśmiechnięci pojawić się na świecie. Wszystko było zgodnie z planem, aż do 21 tygodnia ciąży kiedy moi dwaj bracia „zachorowali” i nie było dla nich żadnego ratunku:-(. Nikt nie potrafił pomóc im w walce z TTTS (zespół podkradania międzypłodowego) i dlatego też w dalszą podróż musiałem wyruszyć sam. Mimo, iż otoczenie wewnątrz maciczne było mocno toksyczne (dwa martwe płody) udało mi się dotrwać aż lub tylko do 26 tygodnia. 

Na świat przyszedłem 14 marca 2016 roku jako skrajny wcześniak. Ważyłem 880 gram i miałem 34 cm wzrostu. Od samego początku życie mnie nie rozpieszczało. Po 7 dniach życia musiałem zmierzyć się z SEPSĄ (dałem radę, choć było bardzo ciężko - statystyki dawały mi 2% szans na przeżycie), następstwem mojej heroicznej walki o życie był niestety WYLEWY KRWI do MÓZGU IV stopnia - obustronne. Mimo, iż to właśnie powinien być koniec mojej przygody z „życiem” - ja dalej walczę i się nie poddaję! Po drodze przeżyłem jeszcze OPERACJĘ NA OCZY (groziła mi ślepota - retinopatia III stopnia), martwicę jelit, dysplazję oskrzelowo-płucną, niewydolność krążeniowo - oddechową, 7 razy transfuzje krwi, jednak wszystkie te przygody były zwykłym spacerkiem w porównaniu z SEPSĄ i WYLEWAMI

Niestety, każda z przebytych przeze mnie bitew niosła za sobą straty, które musiałem ponieść a z którymi nie byłem sobie w stanie poradzić. Następstwem wylewów są liczne dziury malacyjne w mojej głowie (ubytki mózgu) i całkowity zanik MÓŻDŻKU:-(.

Pod koniec 2017 roku - zostałem zakwalifikowany do eksperymentalnego leczenia komórkami macierzystymi. Leczenie to jest dla mnie, jak narazie, jedyną szansą na poprawę mojego stanu zdrowia od strony mentalnej (myślenie) jak również od strony ruchowej (siadanie, wstawanie - tutaj pomagają mi jeszcze rehabilitanci). 

Muszę się rehabilitować dwoma metodami:

- metodą NDT Bobath (5 razy w tygodniu)

- metodą Vojty (4 razy DZIENNIE)

Dzięki każdej przekazanej złotówce - szanse, że kiedyś będę mógł usiąść, wstać i w końcu z bratem zagrać w piłkę lub pójść z nim razem na mecz, rosną.

Założony na początku zbiórki cel (50000 zł) udało nam się wspólnie z PAŃSTWA pomocą osiągnąć i dzięki temu Karolek już 08.03.2018 rozpocznie pierwszy cykl leczenia i dostanie pierwszy zastrzyk z komórek macierzystych (na cykl składa się od 5-6 zastrzyków)

Jesteśmy po konsultacjach lekarskich, gdzie dowiedzieliśmy się, iż niestety nasz mały bohater będzie potrzebował przynajmniej 8 pełnych cykli podania komórek macierzystych. Jest to kolejna "kłoda" - którą musimy pokonać aby dotrzeć do celu naszego "maratonu po zdrowie". 

W tym momencie, chcemy skierować do Państwa ponownie swój apel o pomoc dla naszego bohatera z prośbą o udostępnienie jak również wsparcie Karolka w dalszej walce. 

Łączny koszt całego leczenia to aż 400000 zł i może wzrosnąć wraz ze wzrostem ciężaru ciała naszego syna. 

Pomóżcie proszę. 

Od marca będę na bieżąco monitorował i informował Państwa o przebiegu mojego leczenia. 

Dziękuję (załączonym uśmiechem) za każdą okazaną pomoc (na razie tylko w ten sposób potrafię okazać swoją wdzięczność) - daje mi ona siłę do pokonywania kolejnych przeszkód i niesprawiedliwości otaczającego mnie świata.

Głęboko wierzę, że przyjdzie taki moment, iż po tych wszystkich ciężkich dniach, miesiącach, latach spędzonych na salach rehabilitacyjnych, w Szpitalach - wykorzystując eksperymentalne metody leczenia na całym Świecie - stanę o własnych siłach przed Państwem, ubrany w odświetny smoking i z uśmiechem na ustach będę mógł PODZIĘKOWAĆ.

Teraz jeszcze za wcześnie na wstawanie - ale smoking już mam:-)

DZIĘKUJĘ 


Karol Goc - mały wojownik.

Aktualności

 • Andrzej Goc - awatar

  Andrzej Goc

  18.01.18
  18.01.18

  Drodzy Przyjaciel, Znajomi i Ludzie Wielkiego Serca. W zeszłym roku, wspólnie z Państwem, zbieraliśmy na pomoc dla Karolka - małego wojownika. Założony wówczas cel udało nam się wspólnie osiągnąć i dzięki temu Karolek już 08.03.2018 dostanie pierwszy zastrzyk z komórkami macierzystymi. Jesteśmy po konsultacjach lekarskich, gdzie dowiedzieliśmy się iż nasz mały bohater będzie potrzebował przynajmniej 8 pełnych cykli podania komórek macierzystych. Jest to kolejna "kłoda" - którą musimy pokonać aby dotrzeć do celu naszego "maratonu po zdrowie". W tym momencie, chcemy skierować do Państwa ponownie swój apel o pomoc dla naszego bohatera z prośbą o udostępnienie jak również wsparcie Karolka w dalszej walce. Łączny koszt całego leczenia to aż 400000 zł i może wzrosnąć wraz ze wzrostem ciężaru ciała naszego syna. Pomóżcie proszę. Od marca będę na bieżąco monitorował i informował Państwa o przebiegu leczenia. Jako tata i człowiek dobrego serca - BARDZO WAM DZIĘKUJE

  Zdjęcie aktualności 11 116

Komentarze

 • lena - awatar

  lena

  10.02.18
  10.02.18

  Trzymaj się dzielnie Karolku! Twoi rodzice również :)

  • Andrzej Goc - awatar

   Andrzej Goc - Organizator zbiórki

   11.02.18
   11.02.18

   Bardzo dziękujemy 👍

 • Elżbieta Łuczyńska - awatar

  Elżbieta Łuczyńska

  06.02.18
  06.02.18

  Wszystkiego dobrego Karolku, trzymaj się !!! Mama Pana z odżywek :)

  • Andrzej Goc - awatar

   Andrzej Goc - Organizator zbiórki

   06.02.18
   06.02.18

   😉 - jak miło - Bardzo Dziękuje 👍

 • Maciej Łuczyński - awatar

  Maciej Łuczyński

  05.02.18
  05.02.18

  Życzę zdrowia i wszystkiego dobrego dla tego małego "Walczaka" ! Pan z odżywek ! ;)

  • Andrzej Goc - awatar

   Andrzej Goc - Organizator zbiórki

   05.02.18
   05.02.18

   Bardzo Panu dziękuje za wsparcie i czas, który Pan znalazł aby przeczytać historię mojego syna. Zdobył Pan Klienta 😉 ale mam nadzieję, że kiedyś Karolek przyjdzie do Pana i zrobi małe zakupy🤗 - jeszcze trochę czasu potrzeba ale mocno w to wierzę. Dziękuje👍

 • Olzhas Kassymzhanov - awatar

  Olzhas Kassymzhanov

  23.01.18
  23.01.18

  Our hero!

  • Andrzej Goc - awatar

   Andrzej Goc - Organizator zbiórki

   23.01.18
   23.01.18

   :-)

 • Przemysław Joniec - awatar

  Przemysław Joniec

  19.01.18
  19.01.18

  Nie poddawaj się Karolek! Dla nas jesteś prawdziwym wojownikiem. Wierzymy w to, że uda Ci się zebrać całą sumę i szybko wrócisz do zdrowia! :)

  • Andrzej Goc - awatar

   Andrzej Goc - Organizator zbiórki

   20.01.18
   20.01.18

   Bardzo dziękuje za słowa wsparcia 👍

Andrzej Goc - awatar

Andrzej Goc

Organizator zbiórki

Wpłaty - 936

Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
lena - awatar
100
lena
Elżbieta Łuczyńska - awatar
10
Elżbieta Łuczyńska
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Maciej Łuczyński - awatar
10
Maciej Łuczyński
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Dccc - awatar
10
Dccc
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ewa K - awatar
100
Ewa K
Olzhas Kassymzhanov - awatar
200
Olzhas Kassymzhanov

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij