Zbiórka Kolęda Dla Hospicjum 2021 - zdjęcie główne

Kolęda Dla Hospicjum 2021

23 940 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 111 osób

2 edycja - Kolęda dla Hospicjum św. Łazarza - świąteczny challenge pomocy Hospicjum św. Łazarza.

 #KolędaDlaHospicjum2021 – to druga edycja akcji powszechnego kolędowania, mająca na celu wyrażenie solidarności z chorymi oraz wsparcie finansowe najstarszego w Polsce Hospicjum – Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Jest też zachętą do kultywowania naszych świątecznych tradycji wspólnego kolędowania i składania sobie życzeń. Za Lidią Jazgar i Ryszardem Brączkiem zapraszamy do kolędowania!

Wystarczy samodzielnie lub w grupie zaśpiewać kolędę lub piosenkę świąteczną, nagrać i udostępnić film w mediach społecznościowych – koniecznie z hasztagiem #KolędaDlaHospicjum2021 (na swoim FB, www, YouTube i inne), złożyć kolędowy datek na rzecz Hospicjum na: https://pomagam.pl/koledadlahospicjum2021 oraz nominować 3 kolejnych kolędników. Nominowani mają 3 dni na podjęcie wyzwania. Kolędujemy zgodnie z tradycją do 2 lutego 2022.

Do kolędowania zapraszamy: solistów, rodziny, grupy przyjaciół i znajomych, firmy, instytucje, szkoły, organizacje, urzędy, dzielnice...

Niech nasze głosy złączą się i popłynie Kolęda dla Hospicjum, aby w te szczególne Święta nikt nie pozostał sam, ze swoją chorobą, bólem i lękiem o przyszłość, bo to dzięki płynącym z serca, prostym gestom życzliwości mogą dziać się małe, świąteczne cuda.

Przykładowy wpis na profilu FB, stronie www, czy kanale YouTube kolędników:

Podejmujemy wyzwanie #KolędaDlaHospicjum2021

Dziękujemy za nominację ………

My ze swojej strony nominujemy do kolędowania: 

1. ………

2. ………

3. ………

Konieczne jest oznaczenie w poście Hospicjum św. Łazarza w Krakowie oraz wpisanie hasztagu #KolędaDlaHospicjum2021 i adresu zbiórki https://pomagam.pl/koledadlahospicjum2021

Zachęcamy słuchaczy do wynagrodzenia trudu kolędników wpłatą świątecznego datku na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie: na https://pomagam.pl/koledadlahospicjum2021


*************************************************

Podsumowanie 1. edycji Kolędy dla Hospicjum 2020 można zobaczyć na https://pomagam.pl/koledadlahospicjum


Komentarze


 • Katarzyna Prusak - awatar

  Katarzyna Prusak

  03.01.2022
  03.01.2022

  Wpłata w imieniu Stowarzyszenia Rodzina Bł. A. Kolpinga w Luborzycy. #Kolęda dla hospicjum 2021.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.12.2021
  20.12.2021

  Życząc pogody ducha i Błogosławieństwa Bożej Dzieciny

23 940 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 111 osób

Wpłaty: 111

Areszt Śledczy w Krakowie ¼ - awatar
Areszt Śledczy w Krakowie ¼
1 590
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zespół Folklorystyczny Giebułtowianie - awatar
Zespół Folklorystyczny Giebułtowianie
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zespół Rombań z Chyżnego - awatar
Zespół Rombań z Chyżnego
200
Zespół Folklorystyczny Bęblanie - awatar
Zespół Folklorystyczny Bęblanie
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Szkoła Podstawowa w Pietrzejowicach - awatar
Szkoła Podstawowa w Pietrzejowicach
350
Zespół OwCoK - awatar
Zespół OwCoK
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij