Zbiórka Kolęda Dla Hospicjum 2021 - zdjęcie główne

Kolęda Dla Hospicjum 2021

23 940 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 111 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

2 edycja - Kolęda dla Hospicjum św. Łazarza - świąteczny challenge pomocy Hospicjum św. Łazarza.

 #KolędaDlaHospicjum2021 – to druga edycja akcji powszechnego kolędowania, mająca na celu wyrażenie solidarności z chorymi oraz wsparcie finansowe najstarszego w Polsce Hospicjum – Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Jest też zachętą do kultywowania naszych świątecznych tradycji wspólnego kolędowania i składania sobie życzeń. Za Lidią Jazgar i Ryszardem Brączkiem zapraszamy do kolędowania!

Wystarczy samodzielnie lub w grupie zaśpiewać kolędę lub piosenkę świąteczną, nagrać i udostępnić film w mediach społecznościowych – koniecznie z hasztagiem #KolędaDlaHospicjum2021 (na swoim FB, www, YouTube i inne), złożyć kolędowy datek na rzecz Hospicjum na: https://pomagam.pl/koledadlahospicjum2021 oraz nominować 3 kolejnych kolędników. Nominowani mają 3 dni na podjęcie wyzwania. Kolędujemy zgodnie z tradycją do 2 lutego 2022.

Do kolędowania zapraszamy: solistów, rodziny, grupy przyjaciół i znajomych, firmy, instytucje, szkoły, organizacje, urzędy, dzielnice...

Niech nasze głosy złączą się i popłynie Kolęda dla Hospicjum, aby w te szczególne Święta nikt nie pozostał sam, ze swoją chorobą, bólem i lękiem o przyszłość, bo to dzięki płynącym z serca, prostym gestom życzliwości mogą dziać się małe, świąteczne cuda.

Przykładowy wpis na profilu FB, stronie www, czy kanale YouTube kolędników:

Podejmujemy wyzwanie #KolędaDlaHospicjum2021

Dziękujemy za nominację ………

My ze swojej strony nominujemy do kolędowania: 

1. ………

2. ………

3. ………

Konieczne jest oznaczenie w poście Hospicjum św. Łazarza w Krakowie oraz wpisanie hasztagu #KolędaDlaHospicjum2021 i adresu zbiórki https://pomagam.pl/koledadlahospicjum2021

Zachęcamy słuchaczy do wynagrodzenia trudu kolędników wpłatą świątecznego datku na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie: na https://pomagam.pl/koledadlahospicjum2021


*************************************************

Podsumowanie 1. edycji Kolędy dla Hospicjum 2020 można zobaczyć na https://pomagam.pl/koledadlahospicjum


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Katarzyna Prusak - awatar

  Katarzyna Prusak

  03.01.2022
  03.01.2022

  Wpłata w imieniu Stowarzyszenia Rodzina Bł. A. Kolpinga w Luborzycy. #Kolęda dla hospicjum 2021.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.12.2021
  20.12.2021

  Życząc pogody ducha i Błogosławieństwa Bożej Dzieciny

23 940 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 111 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 111

Areszt Śledczy w Krakowie ¼ - awatar
Areszt Śledczy w Krakowie ¼
1 590
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zespół Folklorystyczny Giebułtowianie - awatar
Zespół Folklorystyczny Giebułtowianie
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zespół Rombań z Chyżnego - awatar
Zespół Rombań z Chyżnego
200
Zespół Folklorystyczny Bęblanie - awatar
Zespół Folklorystyczny Bęblanie
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Szkoła Podstawowa w Pietrzejowicach - awatar
Szkoła Podstawowa w Pietrzejowicach
350
Zespół OwCoK - awatar
Zespół OwCoK
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij