Zbiórka Kolęda dla Hospicjum 2020 - zdjęcie główne

Kolęda dla Hospicjum 2020

59 214 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 507 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

1 edycja - Kolęda dla Hospicjum św. Łazarza - świąteczny challenge pomocy Hospicjum św. Łazarza - zakończyła się  dużym sukcesem. Serdecznie dziękujemy wszystkim kolędnikom i każdemu darczyńcy!

ZAPRASZAMY NA 2. EDYCJĘ CHALLENGU- #KOLĘDADLAHOSPICJUM2021 POD ADRESEM: https://pomagam.pl/koledadlahospicjum2021


Podsumowanie 1. edycji 

Zachęcamy aby zajrzeć na profil Hospicjum św. Łazarza w Krakowie (www.facebook.com/hospicjumswlazarza) lub wpisać w wyszukiwarkę  hasztag #KolędaDlaHospicjum, można tam znaleźć zbiór ponad 180 najpiękniejszych, najserdeczniej wykonanych kolęd, pastorałek, piosenek świątecznych dla chorych w Hospicjum św. Łazarza. Trudno podać liczbę kolędników, wśród nich był Wojewoda Małopolski Pan Łukasz Kmita, Rada Miasta Krakowa, Uniwersytet Jagielloński, Pedagogiczny, Ekonomiczny, Akademia Sztuk Teatralnych, Okręgowa Izba Radców Prawnych, Andrzej Grabowski, Andrzej Sikorowski, TVP3 Kraków, MPEC S.A. w Krakowie, MPK S.A. w Krakowie, Symbioza – Centrum Edukacji Ekologicznej ZZM, Szpital im. JPII, starostwa powiatowe, gminy, sołectwa, instytucje kultury, radni, chóry i zespoły, organizacje społeczne i stowarzyszenia, koła gospodyń, OSP, szkoły i przedszkola. Byli też kolędnicy „spod samiuśkich Tater” a nawet z krajów dalekiego wschodu którzy śpiewali razem z Instytutem Konfucjusza, było także dużo wykonań bardzo kameralnych, rodzinnych. Wiele kolęd zostało nagranych przed świętami i towarzyszyły one naszym pacjentom podczas świąt w Hospicjum, dając im radość i świadomość, że świat o nich pamięta. To bardzo ważne, szczególnie w czasie pandemii. 

Dzięki kolędnikom podejmującym wyzwanie #KolędaDlaHospicjum oraz tym, którzy wynagrodzili ich trud, podczas pierwszej edycji Kolędy Dla Hospicjum, Hospicjum św. Łazarza pozyskało wsparcie w wysokości 59 214 zł.

#KolędaDlaHospicjumChallenge, #KolędaDlaHospicjum, #ŚwiąteczneWyzwanie, #ChristmasChallenge, #ŚwiętawHospicjum, #ŚwiątecznyDar, #KolędaChallenge #HospicjumśwŁazarza, #ŚpiewaćKażdyMoże, #święta, #kolęda, #kolędnicy, #hospicjum, #NajstarszeHospicjum, #HospicjumwKrakowie,  #RatujmyHospicjum

******************************************************

Zdjęcia z minionych Świąt w Hospicjum św. Łazarza

Komentarze


 • Koło Gospodyń Wiejskich w Zaborzu - awatar

  Koło Gospodyń Wiejskich w Zaborzu

  29.01.2021
  29.01.2021

  Mamy nadzieję, że cel zostanie osiągnięty. Cieszymy się, że dołożyliśmy swoją cegiełkę. Trzymamy kciuki i życzymy wszystkiego dobrego.

 • Karolina - awatar

  Karolina

  09.01.2021
  09.01.2021

  Pozdrawiam

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  06.01.2021
  06.01.2021

  ❤️❤️❤️

 • Paweł - awatar

  Paweł

  31.12.2020
  31.12.2020

  Niech Wam Błogosławi Dzieciątko JEZUS!

 • Beata - awatar

  Beata

  29.12.2020
  29.12.2020

  😊

59 214 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 507 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 507

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Stowarzyszenie KGW Niedźwiedź - awatar
Stowarzyszenie KGW Niedźwiedź
200
Odp.czułów - awatar
Odp.czułów
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij