Zbiórka Łukasz potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Łukasz potrzebuje pomocy

10 601 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 295 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Patryk Mazurkiewicz - awatar

Patryk Mazurkiewicz

Organizator zbiórki


                                             Łukasz zmaga się z rakiem. Dołącz do walki!

Łukasz Augustyniak ma dopiero 38 lat i jeszcze wiele do zrobienia. Od 12 lat pomaga i służy ludziom jako policjant. Dziś to on potrzebuje naszej pomocy!
Łukasz prowadzi nierówną walkę, w której nie ma reguł i wszystkie chwyty są dozwolone – walkę z rakiem.

Od 2013 lat Łukasz zmaga się z rakiem, który co chwilę przypuszcza kolejny podstępny atak. Zaczęło się od złośliwego nowotworu piersi. Łukasz przyjął 16 cykli chemioterapii, poddał się radykalnej mastektomii i radioterapii. Wydawało się, że zmasowane działania przynoszą skutek.

Niestety, po tej brutalnej walce okazało się, że nowotwór znów zaatakował – tym razem w kręgosłupie. Również i wtedy udało się go przegonić. Przez rok rodzina Łukasza spała spokojnie. Ale rak nie spał. Wrócił, zajął lewe płuco, a co gorsza, okazał się odporny na próby leczenia, które trwa już 19 miesięcy i nie przynosi poprawy. Wytrwałość i siła ducha Łukasza oraz jego bliskich zostały wystawione na próbę, a terapia okaleczyła go i wyniszczyła.

Żadne refundowane leczenie nie jest w stanie pomóc Łukaszowi. Wykorzystał już wszystkie możliwości bezpłatnej terapii. Co mu zostało? Czekać? Nie! Została mu nadzieja na Twoją pomoc!

             Łukasz nie może liczyć na bezpłatną terapię. Może liczyć tylko na Ciebie!

Na wsparcie gorąco liczy także rodzina Łukasza – żona Aneta i dwóch synów. Filip ma 14 lat, a Juliusz 8. Miotają się między nadzieją a obawą, a z każdym dniem ta druga coraz mocniej przeważa. Starają się ulżyć jego cierpieniu i dodać Łukaszowi otuchy, ale sami mają jej coraz mniej. Nic więcej nie mogą zrobić. Nie mają już nawet łez, więc płacz nie przyniesie ulgi. Każdy kolejny dzień to nowe pasmo nieznośnego bólu, niemocy i strachu, który wisi nad rodziną.
Nie musi tak być! Twoje zaangażowanie może uzdrowić Łukasza.
Łukasz wykorzystał już wszystkie możliwości refundowanego leczenia – bez skutku. Tymczasem rak rozdaje karty. Możemy go przechytrzyć!


                                 Nierefundowane leczenie – jedyna nadzieja Łukasza


Światłem nadziei jest lek, który z powodzeniem wykorzystuje się za granicą, jednak u nas nie jest on refundowany. Miesiąc terapii kosztuje 10 000 zł. Minimalny czas leczenia to pół roku. W sumie – 60 000 zł. Dla rodziny Łukasza to niebotyczne pieniądze, ale dla dużej zbiorowości to grosze! Pomóż stworzyć taką społeczność i dołącz do zbiórki.Wystarczy, że znajdzie się tu 60 000 osób – tyle, ile w małym mieście – a każda ofiaruje 1 zł. Tyle wystarczy, żeby Łukasz podjął leczenie, wychował synów na dobrych ludzi, wrócił do służby i nadal dbał o innych, tak jak robił to przez ostatnie 12 lat.Pamiętaj, że możesz pomóc nie tylko datkiem. Udostępnij tę zbiórkę na Facebooku, pokaż ją znajomym. Nie czekaj – czasu nie przybywa! Przekaż darowiznę lub udostępnij zbiórkę już teraz. Pokaż Łukaszowi, że nie jest sam! Z góry dziękujemy za Twoją pomoc, za każdy grosz, udostępnienie i słowo otuchy. Twoje wsparcie jest nieocenione.

Dziękuję za każdą pomoc, dobro wraca.


Aktualizacje


 • Patryk Mazurkiewicz - awatar

  Patryk Mazurkiewicz

  03.02.2019
  03.02.2019

  Z głębokim żalem informuję że 9 stycznia odszedł Łukasz 😢 Dziękuje wszystkim którzy wspierali Łukasza z tą trudną walką.

Komentarze


 • Marzena D. - awatar

  Marzena D.

  06.11.2018
  06.11.2018

  Powodzenia!

 • Monika P. - awatar

  Monika P.

  05.11.2018
  05.11.2018

  Dużo zdrowia😉

 • Marcin - awatar

  Marcin

  01.11.2018
  01.11.2018

  Zdrowia kolego

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.10.2018
  30.10.2018

  Duzo zdrowia i nadziei !!!

 • R.K. - awatar

  R.K.

  17.10.2018
  17.10.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia.

10 601 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 295 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Patryk Mazurkiewicz - awatar

Patryk Mazurkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 295

Marek Wołyniak - awatar
Marek Wołyniak
100
Kasia - awatar
Kasia
10
Lena Jędrzejak - awatar
Lena Jędrzejak
20
Tomowalk - awatar
Tomowalk
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Beblok - awatar
Beblok
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij