Zbiórka Obudźmy Radka na 18-tkę - zdjęcie główne

Obudźmy Radka na 18-tkę

52 421 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 792 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Agnieszka Gutkowska - awatar

Agnieszka Gutkowska

Organizator zbiórki

Kochani,

Syn Naszych Przyjaciół, kolega naszych dzieci, wspaniały, ambitny, młody człowiek, potrzebuje naszej pomocy.

Radzio ma 17 lat jest zawodnikiem motocyklowym w klasie super sport 300. Do dnia 15 lipca
z radością realizował swoją pasję życiową odnosząc sukcesy. Niestety 15 lipca okazał się końcem pasma sukcesów. Tego dnia, na  Torze Poznań, jadąc po II miejsce, uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Doznał urazu mózgu.

Uraz objął górną część pnia mózgu, która jest odpowiedzialna za świadomość, czyli, kontakt z otoczeniem, świadomość tego, kim jesteśmy. Stan Radka był krytyczny. Jego życie dalej trwa dzięki temu, że nie wystąpił obrzęk, za co dziękujemy Bogu każdego dnia.

Podczas pobytu w szpitalu, okazało się, że Radzio ma sepsę i jego szanse maleją z każdą chwilą. On jednak nie poddał się, dalej walczył, chociaż startował " z ostatniej pozycji " , jak to określiła Pani doktor . Od miesiąca Radek wraz ze swoimi kochającymi rodzicami przebywa w klinice
 " BUDZIK ".

Miłość i poświęcenie rodziców nie mają granic. Obydwoje zrezygnowali z pracy zawodowej, aby poświęcić się ukochanemu synowi, który nigdy nie potrzebował ich tak bardzo jak teraz. Codziennie z radością w sercu pomagają Radziowi wrócić z tego świata, którego my nie znamy i obyśmy nigdy nie poznali, do naszego świata gdzie dalej będzie mógł się uczyć, realizować swoje pasje i żyć jak każdy nastolatek. To tu w klinice Radek ma rehabilitacje wybudzania ze śpiączki. Przed nimi jeszcze bardzo długa i kosztowna droga. Niestety nasze Państwo, które powinno pomagać w takich sytuacjach, pomogło tyle ile się należało. Na opiekę, nad Radziem obydwojgu rodzicom łącznie przysługiwało 14 dni zwolnienia lekarskiego. Dalej mają sobie poradzić sami. I radzą sobie nie skarżąc się na swój los, który ciężko ich doświadcza. My przyjaciele jednak wiemy, że im więcej będzie Radek ćwiczył, tym szybciej do nas wróci a to niestety kosztuje.

Ja, jako organizator  tej zbiórki, za zgodą rodziców Radzia, proszę Was o pomoc w obudzeniu świetnego chłopaka.

Kochani, Radzio 11 czerwca 2019 roku kończy 18 lat. Pomóżcie nam  zorganizować mu takie urodziny, na jakie czeka każdy nastolatek. Zróbmy wszystko, aby mógł świadomie przyjmować nasze życzenia.

Prosimy o modlitwę i trzymanie kciuków za Jego powrót do zdrowia, a każda pomoc finansowa tylko przybliży nas do celu.

Razem możemy wszystko…….

Aktualizacje


 • Agnieszka Gutkowska - awatar

  Agnieszka Gutkowska

  14.01.2019
  14.01.2019

  Kochani dziś zbiórka zostaje zamknięta.
  Niestety wczoraj, niespodziewanie, odszedł od Nas Radek :(.
  Życie pisze różne scenariusze i tak też się stało tym razem.
  Pozostajemy w ogromnym bólu i poczuciu niesprawiedliwości.

  Monice, Markowi i Jarkowi, składam najszczersze kondolencje.

  TO NIE TAK MIAŁO BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.01.2019
  01.01.2019

  Serdeczne życzenia powrotu do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.2018
  14.12.2018

  Pomagamy. W ilości siła

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.12.2018
  13.12.2018

  siły, wiary i powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.2018
  12.12.2018

  <><

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.11.2018
  01.11.2018

  Wyścig trwa! Trzeba walczyć!

52 421 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 792 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Agnieszka Gutkowska - awatar

Agnieszka Gutkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 792

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Kamil Choluj - awatar
Kamil Choluj
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Łukasz Złotnicki - awatar
Łukasz Złotnicki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Violetta Borkowska - awatar
Violetta Borkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Wracaj do zdrowia LWG Bracie - awatar
Wracaj do zdrowia LWG Bracie
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij