Zbiórka Przez Polskę dla Serca i Krwi - zdjęcie główne

Przez Polskę dla Serca i Krwi

27 850 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 225 osób
Łukasz Domin - awatar

Łukasz Domin

Organizator zbiórki

1 lipca Łukasz Domin i Sławomir Hadro wyrusza z Krynicy Morskiej by w 9 dni przebiec 733 km z północy na południe Polski. Swoim biegiem Panowie chcą zebrać pieniądze na leczenie chorego serca Kacperka Słabego (http://www.sercedziecka.org.pl/podopieczni/potrzebuja-pomocy/2283-slaby-kacper.html) oraz promować akcję krwiodawstwa. Zebrane pieniądze zostaną przekazane rodzicom Kacperka, którzy wiedzą o akcji i wyrażają na nią zgodę. 

Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą kwotę! Zachęcamy również do oddawania krwi, ponieważ dosyć często słyszymy że w szpitalach brakuje krwi by ratować ludzkie życie. 

Nie bądźmy obojętni! Pomagajmy jeśli możemy!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.2017
  16.07.2017

  życzymy duuużo zdrówka :*

 • Bip Team dla Kacpra - awatar

  Bip Team dla Kacpra

  13.07.2017
  13.07.2017

  Bip Team dla Kacpra :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.07.2017
  11.07.2017

  Zdrowia dla Kacperka.

 • Dynowskie Bractwo Motocyklowe " BYK " - awatar

  Dynowskie Bractwo Motocyklowe " BYK "

  10.07.2017
  10.07.2017

  Gratulujemy akcji charytatywnej ukończonej sukcesem pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów DBM BYK .

 • Katarzyna Potoczny - awatar

  Katarzyna Potoczny

  10.07.2017
  10.07.2017

  Dużo zdrówka dla Ciebie Kacperku a Tobie Mati i Agatko dużo cierpliwości i wytrwałości :):):)

27 850 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 225 osób
Łukasz Domin - awatar

Łukasz Domin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 225

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
AmNI - awatar
AmNI
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Karolina Litwin - awatar
Karolina Litwin
50
Marek Marszałek - awatar
Marek Marszałek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
61

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij