Akcja ZNICZ - Linia 102.pl

1 100 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wacław Majka - awatar

Wacław Majka

Organizator zbiórki

Nie czekajmy na smutny miesiąc Listopad 2017. Ceny zniczy są jeszcze niskie przed dniem 1-go Listopada ( Wszystkich Świętych )  Wykorzystajmy to by zakupić ich dużo. By na każdym grobie w Niżankowicach zapłonął  ZNICZ pamięci. Zacznijmy od dziś wspólnie i społecznie wraz ze Stowarzyszeniem linia 102.pl  w Przemyślu - " Akcję społeczną zaświećmy ZNICZ "   NIE zapominajmy o wielkich i sławnych Polakach spoczywających w Niżankowicach /Ukraina/  na  cmentarzu Św. Jana. 

Stowarzyszenie linia 102.pl zaplanowało za zezwoleniem odpowiednich władz i służb Polski i Ukrainy, zakupione znicze zawieźć drezyną " Przemyślanką " w dniu 28.10.2017 do Niżankowic.  Zawieźć zakupione symboliczne znicze, przez nieczynne przejście  kolejowe Malhowice-Niżankowice, którego nie ma na żadnych mapach Europy i Świata !  Nie zapomnijmy o tych którzy odeszli.  Tak rodzi się Historia i pamięć.

 MY pamiętamy -  czy miłośnicy- sympatycy Stowarzyszenia linii 102.pl oraz brać kolejarska pomogą społecznie  ??? 

    ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ SPOŁECZNEJ AKCJI "ZAŚWIEĆ SYMBOLICZNIE ZNICZ"

                                               " Znicz to symbol pamięci o zmarłych "  

Komentarze


 • Wacław Majka - awatar

  Wacław Majka

  16.09.2017
  16.09.2017

  To wspaniała społeczna Akcja ZNICZ

  • Wacław Majka - awatar

   Wacław Majka - Organizator zbiórki

   18.10.2017
   18.10.2017

   W imieniu Zarządu linia 102.pl Serdecznie DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM za POMOC I WSPARCIE. Dzięki wam za darowizny - zawieziemy ZNICZE do Niżankowic na polskie mogiły i ukraińskie by zapalić znicze, By nie zapomnieć - Pamięć zawsze żywa. Przez czas akcji : zapal ZNICZ byliście i jesteście KOCHANI . Zapraszamy do naszego Stowarzyszenia na dobrą kawę i ciekawe rozmowy na temat planów i rozwoju Stowarzyszenia linia 102.pl i innych -

1 100 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wacław Majka - awatar

Wacław Majka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Anna Miłosz - awatar
Anna Miłosz
50
Szymon Odyjewski - awatar
Szymon Odyjewski
100
Małgorzata Czubińska Zięć - awatar
Małgorzata Czubińska Zięć
20
Andrzej Szurek - awatar
Andrzej Szurek
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Andrzej Fortuna - awatar
Andrzej Fortuna
23
Karol Gajdzik - awatar
Karol Gajdzik
15
igor wójciak - awatar
igor wójciak
20
Elżbieta Duńska - awatar
Elżbieta Duńska
12

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij