Zbiórka Wyjazd na Mistrzostwa Europy TKD - zdjęcie główne

Wyjazd na Mistrzostwa Europy TKD

9 936 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Czy marzyliście kiedyś o stanięciu na podium Mistrzostw Europy?

My tak, a taka szansa stoi właśnie przed naszymi zawodnikami, którzy mogą jechać do Chorwacji i walczyć o tytuł najlepszych na Starym Kontynencie!

Niestety, nie jest to tani wyjazd, a Ministerstwo nie finansuje w tym roku naszej kadry narodowej. Będziemy niezwykle wdzięczni za Twoją pomoc w wysłaniu naszych chłopaków na Mistrzostwa Europy w Taekwon-do - Porec, Chorwacja 26 kwietnia - 1 maja 2022.

Kim są nasi zawodnicy?

Liwiusz PolitańskiPrzemiły chłopak, na codzień cichy i spokojny - jednak na macie wybuchowy niczym ogień i twardy niczym skała! Zawsze chętny do zdobywania wiedzy i pomagania kolegom. Pragnie reprezentować Polskę w kategorii -56kg i układach formalnych.


Kamil SierszchulskiWesoły gigant, specjalizujący się w walkach, skokach wzwyż i ciętych ripostach. Niezmiennie dba o ostrą atmosferę na treningach i dobry humor całego klubu poza nimi.

Drużynowy multimedalista Mistzostw Europy z 2021 w Hiszpanii. Pragnie reprezentować Polskę w kategorii +75kg, technikach specjalnych i testach siły.


Trener Jarosław WójcikTrener i Prezes naszego klubu. Człowiek, który z sercem i pasją nauczył nas wszystkiego co teraz umiemy. Oprócz tego, jeden z czołowych polskich zawodników w układach najwyższej kategorii stopni mistrzowskich, czyli IV-VI DAN. Z całych sił pragnie wesprzeć naszą polską drużynę, a debiut w Mistrzostwach Europy będzie dla niego spełnieniem marzeń jako zawodnika.

Więcej o sukcesach naszych kadrowiczów przeczytasz tutaj: http://taekwondo-poznan.pl/galeria_slaw

Jesteśmy w pełni świadomi obecnych wydarzeń na świecie, w których pomoc jest bardziej potrzebna niż w zawodach sportowych - jednak uważamy, że występując w tym turnieju możemy spełnić słowa przysięgi Taekwon-do:
"Będę orędownikiem wolności i sprawiedliwości,
Będę budował pokój na świecie."

Europejska Federacja Taekwon-do wykluczyła udział rosyjskiej i białoruskiej reprezentacji.

Będziemy niezwykle wdzięczni za pomoc w opłaceniu przelotu, zakwaterowania i opłat startowych naszych chłopaków. Sam udział w imprezie tej rangi jest niezwykłym zaszczytem, a radość zawodników z walki o medale na tych mistrzostwach na pewno będzie promieniować jeszcze przez długie lata... Zapewne udzieli się także Tobie :) Dziękujemy! Taekwon!


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.2022
  08.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.03.2022
  25.03.2022

  500

 • Elżbieta - awatar

  Elżbieta

  14.03.2022
  14.03.2022

  Trzymam kciuki. :)

 • Anka - awatar

  Anka

  14.03.2022
  14.03.2022

  :)

 • Robert - awatar

  Robert

  13.03.2022
  13.03.2022

  Powodzenia! Trzymam kciuki:)

9 936 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wpłaty: 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika G - awatar
Monika G
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 035
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 035
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tata Świnka - awatar
Tata Świnka
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Trener Jarek - awatar
Trener Jarek
2 200
Anna Brykalska - awatar
Anna Brykalska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij