Zbiórka II Weekend Księgarń Kameralnych - zdjęcie główne

II Weekend Księgarń Kameralnych

3 085 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Zbiórka zakończona
 
Kolektyw Księgarzy Kameralnych - awatar

Kolektyw Księgarzy Kameralnych

Organizator zbiórki

UWAGA! ZBIÓRKA TRWA DO 15 KWIETNIA 2017 ROKU

WARSZAWSKI WEEKEND KSIĘGARŃ KAMERALNYCH 2017

Odbędzie się w 26 stołecznych księgarniach* między 21 a 23 kwietnia, czyli wtedy kiedy na całym świecie obchodzony jest Dzień Książki. Z tej okazji zorganizujemy masę spotkań autorskich, warsztatów, koncerty, wystawy, panele, wykłady, pokazy i co nam nasza ułańska fantazja podpowie. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie oczywiście bezpłatny!


Potrzebujemy pieniędzy na 

📖 wynagrodzenia dla pisarzy, prowadzących i animatorów

📖 druk plakatów, ulotek i zakładek promujących WWKK 2017 

📖 materiały na warsztaty plastyczne dla dzieciaków 

📖 produkcję znaczków z logotypami waszych ulubionych księgarń


5 000 pln to minimum, które musimy mieć, żeby zrealizować po raz drugi nasze marzenie o otwartych i tętniących życiem warszawskich księgarniach. Bardzo potrzebujemy waszego wsparcia tutaj, ale i w prawdziwym świecie. Odwiedzajcie nas, pomóżcie rozwiesić plakaty, zaproście na nasze wydarzenia znajomych, piszcie o nas i postujcie gdzie się da. Tylko wspólnie możemy zrobić coś naprawdę fajnego :)

Wszyscy księgarze pracują przy tym super wydarzeniu za darmo, z pasji i miłości do książek. 


Kim jesteśmy?

Warszawskim Kolektywem Księgarzy Kameralnych. Znacie nas ze swoich ulubionych stołecznych księgarń. W zeszłym roku (dzięki waszemu wsparciu!) zorganizowaliśmy dla Was pierwszy Warszawski Weekend Księgarń Kameralnych, który cieszył się sympatią i zainteresowaniem warszawiaków. W tym roku znów wkraczamy do akcji!

Śledźcie nasze poczynania:

facebook.com/WarszawskieKsiegarnie

Rezerwaty Książek.wordpress.com

facebook.com/KsiążkiKupujęKameralnie


**************************************************************************************************

Księgarnie, które biorą udział w zamieszaniu: Antykwariat Kwadryga, Antykwariat pod Liściem, ArtBookstore w Cafe Królikarnia, Badet Wilanów, Badet Ursynów, Bagatela na Pięterku, Bullerbyn, Co-Liber, Jak Wam się Podoba, Księgarnia ABE-IPS, Księgarnia Artystyczna w Zachęcie - Narodowej galerii sztuki, Księgarnia Dwie Siostry, Księgarnia na Tłomackiem, Księgarnia im. K. Baczyńskiego, Księgarnia Warszawska, Wrzenie Świata, Super Salon, Radio Telewizja, Skarbnica, MiTo, Tarabuk w Teatrze Lalka, Tarabuk w Nowy Świat Muzyki, WilaBuki, Zaczytanie


Aktualności


 • Kolektyw Księgarzy Kameralnych - awatar

  Kolektyw Księgarzy Kameralnych

  07.04.17
  07.04.17

  Uwaga nagrody! Dla każdego, kto wpłaci powyżej 50 pln na naszą zbiórkę mamy egzemplarze albumo-przewodnika "Warszawa/Warsaw", które przekazała nam Cafe Kulturalna (dziękujemy!!!). Jest ich tylko 5, więc spieszcie się chwytać książki...

  Zdjęcie aktualności 4 168

Komentarze


 • Książkowe Klimaty - awatar

  Książkowe Klimaty

  28.03.17
  28.03.17

  :)

  • Kolektyw Księgarzy Kameralnych - awatar

   Kolektyw Księgarzy Kameralnych - Organizator zbiórki

   07.04.17
   07.04.17

   Dziękujemy za wsparcie! :)

3 085 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Zbiórka zakończona
 
Kolektyw Księgarzy Kameralnych - awatar

Kolektyw Księgarzy Kameralnych

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 68

Grzegorz Piątek - awatar
Grzegorz Piątek
30
motyleksiazkowe.pl - awatar
motyleksiazkowe.pl
200
Platon sp z o o - awatar
Platon sp z o o
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Martyna Tomczyk - awatar
Martyna Tomczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Kuba Gralik - awatar
Kuba Gralik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij