Zbiórka Zbieramy ? Na Lochę BMW E65 745i - zdjęcie główne

Zbieramy ? Na Lochę BMW E65 745i

10 403 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 837 osób
Wazzup Git Malina Jest :) - awatar

Wazzup Git Malina Jest :)

Organizator zbiórki

Siemaneczko Ziomeczki zbieramy ? po 1zł na bmw e65 745i ? Hmm.. jak myślicie ? Jak się zrzucimy wszyscy po 1 zł to nie będzie szkoda psuć :D A jak ja sam zamienie naszą starą Bunie na e60 to wątpie żeby kobitka mi dała tak drutować :/ Ziomki to nie jest wyłudzanie to jest prośba !! Więc jeśli ktoś chce i może :) i sądzi że kiedyś w ogóle uzbieramy hehehe :D to niech dorzuci 1zł :) Chciałbyś zobaczyć druciarstwo w takiej 4.5l limuzynie z 333 Koniami ? :D

             Jeśli chciałbyś wspomóc moje pomysły , twórczość i kreatywność to tutaj :D

                                           Z góry wszystkim wam ziomeczki dziękuje :)

                                                              P.s  Git Malina Jest :D 

Komentarze


 • Adrian Rostecki - awatar

  Adrian Rostecki

  23.09.2019
  23.09.2019

  Grosz do grosza ;)

 • Dawider - awatar

  Dawider

  22.09.2019
  22.09.2019

  Zbieramy! Git malina!

 • BezCieniaWątpliwości - awatar

  BezCieniaWątpliwości

  20.09.2019
  20.09.2019

  Kasa poszła a ja czekam na nowe odcinki Wazzup.

 • Paweł Ruszała - awatar

  Paweł Ruszała

  19.09.2019
  19.09.2019

  Fachowa rynka ja tam matiza robie :D

 • Andrzej - awatar

  Andrzej

  13.09.2019
  13.09.2019

  :)

10 403 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 837 osób
Wazzup Git Malina Jest :) - awatar

Wazzup Git Malina Jest :)

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 837

Paweł Myga - awatar
Paweł Myga
10
Adrian Rostecki - awatar
Adrian Rostecki
1
Karol - awatar
Karol
2
Dawider - awatar
Dawider
2
Michał Jasiński - awatar
Michał Jasiński
5
BezCieniaWątpliwości - awatar
BezCieniaWątpliwości
20
Artur - awatar
Artur
20
Piotr Bartnik - awatar
Piotr Bartnik
5
Kuba Żukowski - awatar
Kuba Żukowski
1
Paweł Ruszała - awatar
Paweł Ruszała
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij