Stowarzyszenie Pomocy Królikom, to jedna z organizacji na terenie Polski zajmująca się bezdomnością wśród królików. Problem jest ogormym, choć w społeczeństwie przez wielu nadal niedostrzegany. Dziś prosimy Was o pomoc! Tak, prosimy po raz  kolejny i zapewne nie ostatni, ale sytacja jest niełatwa dla wszystkich oddziałów naszego stowarzyszenia.

Wakacje to niebywale trudny czas dla wielu fundacji i stowarzyszeń. Wskaźnik bezdomności pnie się w górę w niewyobrażalnym tempie. Wszystkie nasze oddziały dosłownie pękają w szwach.

#WielkaInterwencja miała miejsce pod koniec lipca 2017 roku. 

Nasz Śląski oddział Stowarzyszenia Pomocy Królikom – Śląski Króliczok, z pomocą schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosonwcu, przejął i zabezpieczył zatrważającą ilość królików – 191! Rekord? Być może, ale nie w tym przecież sęk.


Wiele z pośród interwencyjnych królików wymaga leczania (długiego i niestety kosztownego), absolutnie wszystkie muszą zostać wykastrowane, zaszczepione. Wśród nich jest ogrom maluszków z matkami. Czy to wszystko? Nie! Koszt miesięcznego utrzymania takiej gromady jest ogormny. Niewyobrażalnie OGROMNY! Zakup pelletu, siana, ziół, granulatu, podkładów higienicznych, to nie małe sumy. Króliki zostaną rozdzielone pomiędzy oddziałami naszego stowarzyszenia, ale pamiętajcie, że wśród królików są równiez nasi dotychczasowi podopieczni. 

Suma może wydawać się ogromna - wiemy to.  Ale patrząc na koszt samej kastracji i mnożąc je przez ilość królików mamy kwoty rzędu kilkunastu tysięcy złotych + koszt utrzymania. 

Wiemy że fala zainteresowania minie, bo to co dziś jest na topie, jutro jest już starą informacją. Wierzymy jednak, że nie zostawicie nas w tej trudnej sytuacji. 

Potrzebujemy Was! Dziękujemy również za dotychczasowe wsparcie! Więcej informacji znajdziecie na profilu Śląskiego Króliczoka: https://www.facebook.com/slaskiekroliki


Aktualności

 • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

  Stowarzyszenie Pomocy Królikom

  11.09.17
  11.09.17

  Jak w każdy weekend wszystkie uszaki zostały wczoraj kolejny raz dokładnie przejrzane. Maluchy nie odpuszczają, kiła, przewlekły katar, chejletiella, guzy, ropnie.. Ciągle wyłazi coś nowego.. :/ U jednej samiczki podejrzewamy e.c., w przyszłym tygodniu zostanie pobrana krew do badania. Bardzo dziękujemy Wam za dotychczasową pomoc!

  Zdjęcie aktualności 7 744

Komentarze

 • Beata - awatar

  Beata

  27.12.17
  27.12.17

  Od Draca z tej interwencji

 • Miguel Juan Sikora - awatar

  Miguel Juan Sikora

  21.09.17
  21.09.17

  🐇

 • Fisia&Elfik <3 - awatar

  Fisia&Elfik <3

  14.09.17
  14.09.17

  Kochane uszaki ❤

 • Marta Bialobrzeska - awatar

  Marta Bialobrzeska

  14.09.17
  14.09.17

  Dorzuciłam coś troszeczkę.

 • Przemysław Pawlak - awatar

  Przemysław Pawlak

  08.09.17
  08.09.17

  f@18566101

Wpłaty - 374

Alicja - awatar
30
Alicja
Małgorzata Bittner - awatar
15
Małgorzata Bittner
Angelika An - awatar
10
Angelika An
Beata - awatar
20
Beata
Olga - awatar
200
Olga
Rahul i Ayati - awatar
50
Rahul i Ayati
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
agnieszka - awatar
5
agnieszka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij