Zimowy Patrol Animalsów

13 461 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 463 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Podczas mrozów na terenie Polski  setki psów i kotów potrzebują pomocy. Nasi inspektorzy wyruszają codziennie by ratować zwierzęta w potrzebie.

 Są to zwierzęta pozostawione w metalowych beczkach lub  zupełnie bez schronienia, jedzenia i wody. Warunki są  trudne dla zwierząt i oczywiste  dla ludzi  opatulonych w grube szale i cieple ciuchy... Samochody  często nie chcą odpalić,  często wszystko zamarza, a nasze telefony i napływające zgłoszenia nie milkną.

 Często ruszamy już we wczesnych godzinach porannych wracając z ostatnich interwencji późno wieczorem.

Praca inspektorów nie polega tylko na przeprowadzaniu kontroli. Po odebraniu psa, kota czy też innego zwierzaka trzeba się nim oczywiście zaopiekować.

Godziny w klinikach weterynaryjnych, kroplówki, podawanie leków, przemywanie ran. Dobry sprzęt bardzo nam ułatwi pracę i przyspieszy wszystkie te etapy. 

Od zawsze walczymy z okrucieństwem wobec zwierząt. Pomóżcie nam dalej kontynuować tę walkę. Dzięki pomocy finansowej będziemy mogli odpowiednio wyposażyć naszych inspektorów i co najważniejsze zapewnić zwierzętom odpowiednią opiekę weterynaryjną. Czego potrzebujemy ?
Klatek kennelowych, noszy dla poranionych zwierząt, siatek, kontenerków, grubych rękawic, środków finansowych na zakup specjalistycznej karmy dla chorych zwierząt . Nie sposób wszystkiego wymienić. 

           

  

   Kociak o imieniu Mruczuś odebrany przez inspektorów OTOZ Animals. Znaleziony w stanie skrajnego wychudzenia i choroby. Teraz jest pod naszą opieką i w trakcie leczenia. 

                                                Uratowana suczka o imieniu Misia.

   Malutka kotka, która została uratowana przez naszych inspektorów. 

Niestety w wyniku w wypadku komunikacyjnego musiała przejść operację amputacji ogonka. 

Wszystkie zwierzęta pokazane na zdjęciach zostały odebrane przez naszych inspektorów, leczone, szczepione i przygotowywane do adopcji.

Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom w imieniu zwierzaków i inspektorów OTOZ Animals ! 
Możesz również pomóc przekazując swój 1% na ratowanie pokrzywdzonych zwierząt. Wystarczy wpisać nasz KRS  0000069730 w odpowiedniej rubryce swojego PIT-u.


Aktualizacje


 • OTOZ Animals - awatar

  OTOZ Animals

  04.02.2019
  04.02.2019

  Kolejna interwencja - 3 jedno miesięczne szczeniaki na mrozie ... W poprzedni piątek z gminy Kościerzyna otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące trzymania miesięcznego szczeniaka na uwięzi. Panująca ówcześnie temperatura wynosiła -10 stopni Celsjusza. Tego samego dnia na miejsce udało się dwóch inspektorów OTOZ Animals. Na posesji znaleźli trzy jednomiesięczne szczeniaki w warunkach urągających powszechnie panującym standardom trzymania zwierząt. Uwięzione były na krótkich łańcuchach, przytwierdzonych na stałe do „pomieszczeń” mających imitować budy. Właścicielami okazali się starsi ludzie po 80 roku życia. Sami żyją w dużym ubóstwie, w małej chatce w środku lasu, bez jakiegokolwiek sąsiedztwa. Na pytanie, gdzie znajduje się matka szczeniąt, starszy człowiek odpowiedział " że padła dwa tygodnie temu wraz z jednym ze swych dzieci. Suczkę przygarnęli kilka tygodni wcześniej, by ta pilnowała posesji." ... więcej na : https://www.facebook.com/otoz.animals/videos/743160122734301/

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.02.2019
  20.02.2019

  Oni się nie poproszą o pomoc/To my jesteśmy odpowiedzialni za ich los.

 • Iwona Ciszek - awatar

  Iwona Ciszek

  13.02.2019
  13.02.2019

  Dobrze, że są na tym świecie jeszcze ludzie z sercem 💕

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.02.2019
  07.02.2019

  Pomagamy ❣

 • Kasia Kołacz - awatar

  Kasia Kołacz

  05.02.2019
  05.02.2019

  Chciałam przekazać do jednego ze schronisk śpiwory, nie najnowsze ale w bardzo dobrym stanie ..…….nie chcą - czy dlatego że są ze sztucznych materiałów? nie rozumiem ?

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   05.02.2019
   05.02.2019

   Pani Kasiu które schronisko ? Postaramy się dowiedzieć. Dziękujemy bardzo

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.2019
  03.02.2019

  Jesteście wspaniali w tym co robicie <3<3<3

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   03.02.2019
   03.02.2019

   Dziękujemy za miłe słowa

13 461 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 463 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 463

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia Krupa - awatar
Klaudia Krupa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edward W - awatar
Edward W
30
Renata - awatar
Renata
100
Majkel - awatar
Majkel
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij